Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel mi nezobrazuje bunky

Takže po vadnej aktualizácii mi akosi nefunguje správne Excel 2013. Z nejakej príčiny mi skrýva všetky bunky viz. obrázok A:
[http://pc.poradna.net/file/view/21931-a-jpg]
Aby mi ich zobrazil musím kliknúť do rohu na šípku ale len čo nové hodnoty uložím zasa musím opakovať kroky. viz obrázok B:
[http://pc.poradna.net/file/view/21932-b-jpg]
Pýtal som sa aj na iných poradniach ale nevedeli mi poradiť... Niektorý si mysleli že len nemám zaškrtnutú možnosť mriežka v sekcii zobrazenie ale nie je zaškrtnutá. viz obrázok C:
[http://pc.poradna.net/file/view/21933-c-jpg]
Administrátorka v škole mi poradila nech odinštalujem Microsoft office a znova nainštalujem, chybu to neodstránilo. Tož som si stiahol súbor čo odinštaluje office totálne ale ani po tomto sa nič nestalo. Respektíve stalo pokiaľ vytvorím nový Excel cez ikonu na ploche tak výsledný súbor pracuje správne, správne sa zobrazuje. No ak ho vytvorím pravým tlačítkom/Nový/Nová položka Microsoft Excel Worksheet tak pretrváva hore zmienená chyba + asi 1300 súborov na disku stále sa zobrazuje rovnako zo skrytými hodnotami. Za akúkoľvek pomoc budem veľmi vďačný...

Keďže som sa s niečím takýmto ešte nestretol, tak som sa doteraz vôbec nezapájal. Ale keď vidím, že si to vzdal bez nejakého normálneho riešenia, tak ešte napíšem pár vecí, ktoré by som vyskúšal.

1. Ako prvé by ma zaujímalo, či vidíš alebo nevidíš mriežku buniek v zošite, ktorý bol vytvorený na inom počítači - na takom, kde je mriežka normálne vidieť.

2. Tiež by ma zaujímalo, či keď uložíš zošit vo svojom Exceli a prenesieš ho na iný počítač, tak že či potom budeš vidieť tú mriežku.

Na základe toho sa dá odhadnúť, či je chyba v konfigurácii počítača (ovládače, hardvérová akcelerácia) alebo v konfigurácii Excelu (doplnky, používateľský profil, preddefinované šablóny).

Takže nainštaloval som si microsoft office 2010 na NOTEBOOK lebo 2013 sa nainštalovať nedala.
1.Vytvoril som súbor Nová položka Microsoft Excel Worksheet a premenival ho na PC2, kým na tomto počítači sa zobrazoval bez buniek na notebooku sa otvoril bez problémov.
2.Na noteboku som vytvoril položku Nový objekt - List aplikace Microsoft Excel, kým na notebooku šiel v pohode tak po prenesení do počítača sa začal zobrazovať bez buniek.
3.Po návrate na notebook ide v pohode.

Takže v zložke HKEY_CURRENT_USER nič nieje, nič typu Microsoft/Office ale zistil som že v zložke

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\15.0
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Commo n
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Outlo ok

a

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\data
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\Plugins
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\ReferralData

Mám ich odstrániť?

Vrchné som už zmazal ale čo tieto mám ich zmazať tiež nejaká protekčná platforma
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\data
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\Plugins
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\OfficeSoftwa reProtectionPlatform\ReferralData