Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením HDD od NTB k PC

Zdravím,

dnes sem zkoušel připojit HDD od NTB k PC, takže sem v PC odpojil DVD mechaniku a oba konektory připojil k HDD z NTB, ale problém je ten, že když sem chtěl načíst windows z původního HDD kterej je v PC, tak se zobrazilo pouze "Spouštění systému windows", bylo to tam tak 30min a nic :D a pak sem to restartoval.. a furt nic, no a když sem teda ten HDD z NTB zase odpojil, tak se windows načetl v klidku..

SYS INF:
Základovka : asus-m5a97-r2-0-d500943.htm
Zdroj: https://www.alza.cz/cooler-master-thermal-master-5 00w-d460347.htm
PC HDD: ST310003 22CS SATA (přečetl sem to z správce zařízení, jinak je to nějak Seagate, kdyžtak PC ještě rozdělám)
NTB HDD: Hitachi hdd: 5k320-160 model: hts543216L9SA00

Dělal sem to poprvý, možná se musí ještě něco nastavit, tak proto vubec nevím :)

Díky za reakce ;)

Neovlivňuje start systému, pokud nebude vadný. Ovlivní maximálně inicializaci před bootem, nic víc. Teoreticky sice může, ale to bys musel ve win mít nastavený swap soubor na ten druhý disk, což určitě nebude tvůj případ. Zkus prohodit kabely nebo ten kabel dej do jiného portu. Ale spíš mě zaráží, proč jsi ho z toho notebooku vytáhl? Když ho dáš zpátky do NB, funguje? Jinak jak už ti psal MM, nabootuj Linux a testuj...

Čau, potřeboval sem zachránit z toho HDD nějaký data, jelikož byl vadnej windows a v NTB se prostě nenahodil. Windows v PC sem s připojeným NTB HDD sice zapl, ale celej PC byl zasekanej a do oddílu s windowsem z HDD z notasu sem se prostě nedostal, pokaždý když sem chtěl, tak se sekl explorer.. takže sem to prostě strčil zpátky do NTB a hodil tam W7, ale jelikož sem idiot tak sem to přes instalaci uživatelský soubory stejně nezálohoval a sou pryč, nevadí :) vše už je vyřešeno, tak prostě poučení pro příště.. každopádně dík za rady :)