Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk ve Win XP

Ahoj všem,mám prosbu.Nemohu sehnat ovladač ke zvukovce.Můžete mi prosím pomoct.Moc díky.
Mám Win XP 32 bit.

Přehled informací Hodnota
Název základní desky Intel Sharkey D915PSY

Popis zařízení Typ
Intel 82801FB ICH6 - High Definition Audio Controller [B-1] PCI

Ten ovladac co jsem ti dal by mel byt OK.

Zkus najet do nouzoveho rezimu, odinstalovat vsechny ovladace na zvuk, co jsi nainstaloval, potom restartovat zase do nouzoveho rezimu a nainstalovat to jeste jednou.

Jestli to nepomuze, tak zkus to same, ale odinstaluj a nainstaluj jeste ovladac cipsetu, samozrejme ten se instaluje pred ovladacem zvuku.

Tak to bude asi ten problém.Když chci odinstalovat ten ovladač co jsem nainstaloval jako první tak mi to napíše : V aplikaci setup.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít.Omlováme se za vzniklé potíže.Je možné že informace se kterými jste pracovali budou ztraceny.

Neni tam nic so slovom audio alebo azalia alebo AC97 v nazve polozky? Ani v ziadnom pod-podmenu?
Ked ne a nemas nic v ovl.panely-zvuky, tak je to vadne. Co mas v ovl.panely-zvuky?
Tie inf ovladace sa aj instalovali alebo sa to len niekam rozbalilo a nespustil si potom nejaky setup.exe?
Ten realtek sa snazis odinstalovavat jak presne? (ale principialne by malo stacit nainstalit ho nanovo po instalacii inf update. Alebo nainstaluj WIn zas nacisto a potom INf update a az potom realtek)

http://www.overclockeddoc.com/bookworm/Asus%20BIOS /Asus%20Bios%20Main%20creen.JPG

www.softwaretipsandtricks.com :
It is a good idea to wrote down all you do when in the BIOS

All commands are done using the keyboard.
To Exit any menu use the Esc key
I can give you an idea of what they will look like, but may not match exactly
could look like this, click images to focus
http://www.overclockeddoc.com/bookworm/sound/Award %20Main%20menue.JPG
look at the bottom, it shows which keys to use
or this
http://www.overclockeddoc.com/bookworm/Asus%20BIOS /Asus%20Bios%20Main%20creen.JPG
this shows the commands at the right
arrow keys are used to select an item
enter key used to select a different menu or sub menu
+ key used to change a setting
As soon as comp boots press the F2 key
the main menu will open
use arrow key to select Advanced menu - press Enter key
use arrow key to select Peripheral Configuration menu ( it could show Integrated Peripherals )
use arrow key to select
look for Audio or High Definition audio
If it shows Disabled
use arrow key to select
check which key to use to change, but usually it is the + key
look to see if F10 is shown to Save and Exit
if it is press the F10 key
y key to accept changes
XP will load
install audio driver again, but XP may find the driver and install for you