Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání nového notebooku

Dobrý den,
Mám notebook starý asi 3 týdny a už s ním mám první problém.
Včera se mi z ničeho nic restartoval notebook a začal instalovat aktualizace. Všechno proběhlo v pořádku, ale od té doby notebook nějak blbne.
Každou chvíli, se notebook jakoby seká. Není to sice neustále, ale třeba každou půl hodinu, několik minut. Seká se pouze když hýbu myší, ale všude. Ať na ploše, v prohlížeči nebo ve hrách. Např. zapnu video na Youtube, normálně funguje, ale když začnu hýbat myší, obraz se seká a zvuk se jakoby "zpomalí" a blbne. Nebo třeba hraji hru, asi půl hodiny je to v pohodě, pak postupně přijde pokles FPS a opět při každém pohybu myši přijde sekání. Když hru vypnu tak se to zase zpraví, ale pouze na chvíli.
Zkoušel jsem vyměnit myš, změnit USB port, vyčistit přes různé programy PC, kompletní antivirou kontrolu, aktualizace grafické karty přes "Nvidia GeForce Expirience" a nic nepomohlo. Přemýšlel jsem ještě o zanešení prachem, ale za 3 týdny mi to přijde jako blbost. Už nevím co mám zkusit, pokud odmyslím přeinstalaci Windows. Windows 8,1 originál z obchodu.
Kdokoliv přijde s nějakou radou nebo pomocí, budu mu vděčný. :-)

Zkoušel jsem obnovu systéme, ale nějak to nešlo. Napsalo mi to nějakou chybu a nevěděl jsem co s tím.

Notebook:
Acer Aspire V 15
Intel Core i5- 4210U 1,7 GHz with Turbo boost up to 2,7 GHz
Nvidia GeForce 840M, 2GB
8GB DDR3 L Memory
1000 GB HDD

Ahoj, i já mám stejný problém, jediné co pomáhá je odpojit myš z USB, vypnout a znova připojit a zapnout, pak to jede jak má... ale potíž se zase vrátí - takže znova stejný postup... skoro by jsem ale řekl, že potíž je v touchpadu, protože, když přes něj přejedu, začne se všechno znova zasekávat, teď jsem ho odpojil, tak uvidíme...

Tak se zdá, že se mi povedlo potíž rozlousknout... Kouknul jsem na nainstalované do data od kterého ntb začal zlobit, tedy od 13.3.2015 a zjistil jsem, že jediné co bylo nainstalováno bylo: POKKI ( byly tam dvě polžky - pokki start menu a myslím něco host od spol. pokki ) Dole na liště se mi to ve win 8.1 zobrazovalo jako malý bílý domeček. Obojí jsem odinstaloval, restartoval ntb a hle zatím šlape jako nový :))) tak snad to vydrží a doufám, že má zjištění pomůžou i ostatním