Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: doporučte dobrý horror.

se(fas) lidi. Pomaly (ale iste) sa blíži víkend ( čo u mňa začína piatok po 13:30 hod. 8-) ). S kamarátkou si chceme pozrieť dajaký dobrý horror. Niekde kde nás poriadne mikne...a nie len raz.;-) . Preto mi niečo doporučte.

...Z lásky ( k IT samozrejme 8-) ) pozdravuje Liddry.

Niekde kde nás poriadne mikne...

To mi připomnělo kousek jednoho mého zážitku ze strašidelného domu na pouti

...Asi tak v polovině byl někdo živý a dělal na lidi „baf“. Ten člověk před námi se ho dost polekal. My jsme zůstali stát za rohem a ten živý bubák z toho byl asi nějaký netrpělivý, kde že jako jsme, načež vykoukl a my jsme udělali „baf“ na něj, s čímž nepočítal a krásně se lekl....

Celé je to na rs2
Labutě také neměly chybu.

Nejdřív si to přečti, abys pochopil(a) o co jde a teprve potom si pust video. Je to se zvukem!

Moc zajímavý úkaz...
Sleduj auto. Všimni si jak auto vjede v zatáčce mezi stromy. Měla to být reklama na auto, která se natáčela v Anglii. Když dokončili natáčení, ve střižně si všimli něčeho, co se rovnoběžně s autem pohybovalo, něco jako pohybující se bílá mlha. Dodatečně se zjistilo se, že před rokem na tom samém místě někdo zemřel při autonehodě. Kvůli nevysvětlitelnému úkazu se reklama nikdy nedostala do vysílání. Přidej si trochu zvuk, protože je to dost špatně slyšet. Zbystři pozornost, když hlas operátora v pozadí znervózní. Když auto opustí stromy uprostřed obrazovky, uvidíš bílou mlhu jak přejde před autem a potom souběžně s autem. Je to nevysvětlitelné a hrůzostrašné! Existují duchové? Nebo co by to mohlo být...

GhostlyCar.wmv (781KB).

Ona ta obslužnost sice zůstane (IDS se z Brna od pondělí 4. března rozšíří až k nám), ale nějak se prodlouží cestovací časy, často dojde k výraznému nárůstu ceny, bude se často přesedat - místy se lidé dočkají místo přímého spoje až 4 přestupů během několika málo kilometrů. Takže horor to je - následek toho bude, že vyženou lidi do aut, i když původní záměr byl úplně opačný.

Ale úředníi na krajském úřadě si pogratulují jak jsou geniální a jak je jejich IDS skvělý. Ten kdo to vymyslel bude samozřejmě patřičně finančně ohonorován... O tom že začnou lidé používat individuální (automobilovou, snad si nikdo nemyslel že třeba cyklistickou...) dopravu bude samozřejmě taktně mlčeno,hlavně že máme IDS. Nefunkční, nepřehledný, ale máme... Stejný důsledek bude mít "systém" návazností železniční dopravy (vlaky Os a některé Sp - ty objednává kraj, vlaky kategorie R a Ex objednává "centrálně" ministerstvo dopravy) na hranicích krajů. Dalším důsledkem může být vylidňování a skomírání některých oblastí. Zřejmě se na krajích řídí poučkou o fungování EU:
- když něco funguje, je třeba to regulovat, vymyslet na to 75 směrnic a nařízení; výsledek je ten že se to domrví
- až to fungovat přestane (obvyklá příčina je o řádek výše)...
- tak se to začne dělat "postaru", ale bude to prezentováno jako skvělý nový projekt, financovaný z fondu EU
- ten kdo onen skvělý nová projekt "vymyslel" bude samozřejmě náležitě ohodnocen, nebo povýšen.
Vítejte v EU.

Chces-li, aby tva divka dostala psotnik, pust ji "The Grudge 2004" (remake slavne japonske "Nenavisti"). Uspech zarucen - bude se bat jit i vycurat ]:). Ze stejneho soudku doporucim "The Ring" (Kruh; jednicku, dvojka je takova... divna) nebo "Oko" (Jiang Gui) jedna a dva (Cina).

Horrorove slabsi, ale psychologicky dokonaly je Shyamalanuv film "The sixth sense" (Sesty smysl) a memu doporuceni neunikne ani "The others" (Ti druzi) drive "beckoveho" rezisera Alejandra Amenábara.

Novinky ti doporucit zadne nemuzu, neb je jeste nemam poradne "nakoukane".

Jo, horrory (a sci-fi, nejlepe sci-fi horrory ;-)), to je moje...

Braindead - to je ta komedie od Jacksona? Jestli jo, tak to me moc nebralo (akorat ty pochodujici urezane udy a hlavy - tlemil jsem se jak trubka)...
The Shining - no jo, Kubrick... A jeste ten magor Nicholson :-)... Skvela vec!
Koroshiya - mno, spis akcnak (navic dost nechutny). Tohle me neoslovilo...
Silent Hill - tak od tohohle filmu jsem cekal moc. O to vic me zklamal. Je videt, ze predlohou je hra (to je treba Resident Evil taky /jedna, dvojka je turboshit/, ale zda se mi o dost lepsi), coz by ani tak nevadilo, kdyby se to umelo :-p (jen muj nazor)...

BTW: nikdo tady nevzpomnel slavneho Hellraisera (jednicku) Cliva Barkera. Ac ma tento kousek dvacet let, stoji stale "bratri radu Rezne rany" za shlednuti.

Uf...

Braindead - to je ta komedie od Jacksona? Jestli jo, tak to me moc nebralo (akorat ty pochodujici urezane udy a hlavy - tlemil jsem se jak trubka)...

A hlavne zombie dite + zaverecna scena se sekackou...:-D

Koroshiya - mno, spis akcnak (navic dost nechutny). Tohle me neoslovilo...

Nechutny? To ne. Spis naturalisticky...:-D

Dalsi skvele horrory: Poltergeist, Suspiria, Salo aneb 120 dni sodomy (na csfd.cz to radi mezi horory - vcelku souhlasim :-)), nevim jestli nekdo zpominal Evil Dead 1 - 3 to je prece klasika...

Mám rád horrory; z psychologického hlediska to jsou pohádky, byť v nich někdy dobro nevítězí tak úplně nad zlem. To ostatně dostává na p*del i v některých folklórních příbězích (viz Kytice).

Včera jsem si ale, já vůl, půjčil Neviditelné zlo. Totálně stupidní sra*ka. Jediné, k čemu by se to mohlo použit, je distribuovat to jako instruktážně metodickou příručku pro učňovský dorost masného průmyslu.