Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volant a need for speed carbon

Zdravim muze mi nekdo poradit mam problemy s nastavenim volantu saitek r440 nefungujou mi vibrace a kdyz pripojim pedali ani se nerozjedu nekdo dokonce rikal ze ta hra neni na vlant stavena. Diky za radu

Nejdřív bych kouknul do Ovládacích panelů/Herní zařízení, zda je nastaveno a zkalibrováno. Pokud ne, tak postupuj podle průvodce...Nic težkého...Jestli je všechno OK, tak spusť hru a v nastavení si zvol ovládání Saitek R440. Nakonfiguruj si jednotlivé tlačítka, pohyby volantu a pedálů. Hraju NFS Carbon doma s volantem Saitek R220 a je to v pohodě. Ještě mne napadá, zdali máš propojené síťovým konektorem pedály s volantem. Ale to jistě máš...A co ovladače? OS je Win XP?

Mam win xp, volant v ovl. panelech nakalibuju spustim hru dam nastaveni, volant a jakmile se treba jen dotknu pedalu, tak mi najednou sjede menu dolu jako bych porad drzel treba sipku dolu a prestane to kdyz seslapnu pedal, ale musim ho drzet jakmile ho pustim zase nabidka sjede dolu. Zkousel jsem stahnout i nove ovladace pro ten volant a nic:x:

Neni ve hre nejaky podrobnejsi nastaveni volantu? RUzny volanty mivaji ruzny prirazeni os k pedalum...
BTW: jak kdosi nahore psal, NFS5 je asi posledni NFS rozumne fungujici s volantem, zkousel jsem pouzit volant u dema novejsiho NFS a nebyl jsem schopen to nakonfigurovat do funkcniho stavu.