Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Crucial MX100 zkušenosti ?

Vlastní někdo,nebo má tento disk Crucial MX100 jaké máte zkušenosti,jak dlouho,a jaké opotřebení ?
(já chci 512GB verzi)
Jen doufám že mu nevadí puštěné videa,filmy,hudba,hry apod...

PS. to jsem já neregistrovany1 (z jiného PC) provizorně/nestihl jsem aktivaci u starého pc do 3dní u windows XP (upgrade desky/cpu)

Já bych to tak černě neviděl. Průser se stane i opakovaně. Třeba je to nějaká kombinace uefi biosu /např/ a nového fw a n že vydali blbý firmware který nejede nikde na ničem. Viz Microsoft a nekonenčný restart při startu win 7 nebo kolik sem viděl zablokovaných pc při upgradu avg z verze třeba 2011 na 2012.

Mít na ssd nezálohovaná data je magořina a dělat upgrade fw na těch ostrých datech taky.
Pokud by ten disk nešel reklamovat nebo by měl marketingově upravené parametry jako nvidia karta 970 viděl bych to jako větší problém.

Většina uživatelů ani fw nenahrává natož pravidelně.

Děkuji oboum.

Jen si lámu hlavou se spotřebou:
1. Samsung 850 EVO 500GB
Spotřeba
Maximální spotřeba 4,4 W
Typická spotřeba 0,05 W
Stand-by spotřeba (pohotovostní) 0 W (2 mW)

2.Crucial BX100 500GB
Není uvedená,myslíte že bude podobná jako u Samsung 850 EVO 500GB ?

Crucial BX100 500GB (se nechá pomalu sehnat za 5 000,-Kč vč. DPH a poplatků,to jest 10Kč/GB) :-)

Měl bych ještě dotaz před objednáním: Crucial BX100 500GB, SATA, CT500BX100SSD1
Jaká může být jeho reálná životnost ?
Nevadí mu vysoké zatížení a vysoká hustota dat ?
Při zaplnění se mu bude snižovat rychlost ?
Bude v pohodě když na disku bude min. místa 5GB/10GB ?

Díky předem za všechny rady,SSD budu zálohovat na nějaký 6 WD RED, SEAGATE 8TB disk..