Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný zdroj.

Zdravím, odešel mi zdroj a mám možnost si jeden vzít zadarmiko od kamadára, tak by mě zajímalo, jestli bude vhodný a nemusím se bát, že by se pokazil.
Ten PC má windows 7, GK: Gtx 550Ti, procesor nějký od AMD a základní desku ga-ma770t-ud3. Bližší info bohužel nemám, pamatuju si jen tohle a zvenku jsem víc nevyčet.

Zdroj je to tento: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N8 2E16817159040

Předem děkuju.

Tím starým myslíš ten od kamaráda? Nestane se asi nic, ale na nějaký dlouhodobý provoz není vhodný. Může ti fungovat rok, dva nebo třeba měsíc. Ale u takových zdrojů je problém, že když shoří tak s sebou můžou vzít i další komponenty PC...
Takže za mě odpověď: klidně ho tam dej, ale kup co nejdřív nový a kvalitní.

Děkuju za rady. Mně se te PC před nedávnem dostal do rukou jako porouchaný, dal jsem ho opravit a zjistilo se, že problém je ve zdroji, tak se vyměnil za nějaký z levnější kategorie asi za 700kč (whitenergy atx 400w) a ten teda po cca dvou měsících vypověděl službu (http://pc.poradna.net/q/view/1396632-vypinani-pc-p ravdepodobne-zdroj). No a teď tam teda budu dávat už třetí. Není třeba možné, že ty poruchy zdrojů způsobuje něco jiného? Nebo jsem jen zkrátka vybral nevhovný zdroj?