Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hkcmd.exe - poškozený soubor

Ahoj, nějakou dobu se potýkám s tímto upozorněním pokaždé kdy zapnu NTB: Soubor nebo adresář c:\windows\winsxs\filemaps je poškozen a je nečitelný. Spusťte pomůcku Chkdsk. Mohl bys jste mi, prosím Vás, někdo poradit, co dělat? Nejlépe postup jelikož v oblasti IT nejsem až tak zběhlá. Budu velice vděčná za každou radu. Děkuji. KK

super, udelala jak je na obrazku, chtelo to naplanovat kontrolu tak jsem restartovala pocitac...pri nacitani windows: nevypínejte PC probiha konfigurece...za chvili konfigurace neprobehla. vraceni zmen. tod vse a znovu vsechno na novo. najedou mi windows a upozorneni poskozeny soubor tam je zas

trochu jsi se v tom hrabala tunítkama a virama, co? změnu v deskriptoru zabezpečení v filemaps dovoluje pouze trustedinstaller. v návaznosti na "hkcmd.exe - poškozený soubor" je soubor cdf-ms škodná. intelácký hkcmd se neodkazuje na clickonce.
co to doopravdy hlásí?

Napište "cmd" (bez uvozovek) do nabídky Start. Na program, který to najde (černá ikona) klikněte pravým tlačítkem a dejte spusit jako administrátor. Otevře se vám černé okno. Tam napište "sfc /scannow" (opět bez uvozovek). Tento příkaz hledá a opravuje poškozené soubory. Potom sem napište, co to napsalo.