Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth a autodiagnostika

Zdravím,měl bych následující dotaz.
Kamarád má autodiagnostiku a na svém notebooku má nainstalovaný příslušný diagnostický software k dané diagnostice. Bohužel, daný software s diagnostikou přes bluetooth nekomunikuje. Může jít o problém bluetooth rozhraní na daném notebooku (tzn. může záležet na podporované verzi,specifikaci,technologii bluetooth) nebo by měl hledat problém spíše na straně diagnostiky?
Děkuji za odpověď

Jasný, mám zatím jen tyto počáteční informace.
Dnes mu nesu externí bluetoot usb adapter, tak uvidíme, jestli se to nechytne přes něj.
Chtěl jen prvotně vědět, jestli to může být bluetooth rozhraním, tzn. jestli může záležet na verzi, atd...