Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako povoliť zápis do C /root/ vo win7

Ahoj,
je nejaka moznost ako vo win7 (home, pro) povolit uzivatelovi(klasicky admin) vytvaranie suborov priamo do korena na C?

Nasiel som nejake riesenie cez vypnutie UAC, to by som ale nerad robil.

Nerieste prosim, ze je to blbost, proste mam jednu staru aplikaciu, ktora si tam zapisuje data na vymenu s inym programom a potrebujem to tak nechat aj nadalej aj po presune na win7.

Predstavujem si to nejako tak, ze nastavim nieco niekde v registroch a budem mat pravo zapisovat na C rovnako ako to bolo pod XP.

Já jsem rád za to, že uživatel nemůže do rootu zapisovat.
Jediné k čemu to vedlo byl bordel v rootu.
Proč je pro uživatele takový problém si vytvořit složku a zapisovat do ní místo aby zapisovat přímo do C:\?

Můžeš to udělat i jinak.
Vytvoř si složku C:\Disk_B
Po spuštění zajistit spuštění příkazu:
subst B: C:\Disk_B

Uživatel pak bude moci bez problému zapisovat do rootu disku B: a vše bude pěkně uklizeno ve složce.