Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem při připojení na net něco cvrliká

Po výměně (reklamaci) mainboardu, jsem si všiml podivného cvrlikání.... postupně jsem odpojoval všechny ventilátory... ale hluk nezmizel. Až jsem zjistil že tento hluk způsobuje připojení k síti... když nejsem na netu je to ticho ( nebo když vyndám sítový kabel)Integrovaná sítovka Realtec 1Gb- díval jsem se do nastavení a žádnou zradu jsem tam nenašel... nezná někdo řešení ? .... dost to otravuje !

dík všem co se zůčastnili..:-) ale když jsem vyzkoušel všechno možné, napadl mě zdroj... byl to ten parchant! Dva kondenzátory byly napůl vyfouklé, po výměně ( náhodou jsem je měl je po cvrlikání :-D