Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmená, skrytie IP adresi

Ahoj,

Existuje nejaký program na zmenu IP adresi ? viem že normálne ju nezmením ale myslím spôsob ako ju utajiť, zakriť alebo prekryť.
Nechcem to kvôli hrám ako to hneť odsúdili na zive.cz :D chcem to kvôli internetovému prehľadaču a webom ktoré mi zakazujú pripojiť sa 2x naraz ( píše mi že IP adresa je už pripojená alebo ma na jednom PC odhlási a pod. )

Neviem či som to popísal správne ale snaď je to aspoň trochu zrozumiteľné. Predom ďakujem za rady :)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Tor Browser :-Dhttps://www.google.cz/search?q=tor+browsers&ie=utf -8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=2MYbVc-fB…
dennyB 01.04.2015 12:25
dennyB
mohol by som písať že som dysgrafik no poväčšine mám s toho len ďalší výsmech, takže reči ohladom to…
miky265 01.04.2015 19:51
miky265
Moj mily s dysgrafiou sa tu radsej neohanaj, toto je len prachsprosta vyhovorka ze neovladas ani len… poslední
poihu 02.04.2015 11:09
poihu

mohol by som písať že som dysgrafik no poväčšine mám s toho len ďalší výsmech, takže reči ohladom toho že sa mam doučiť češtinu ( aj keď som slovák) vynechám a len poďakujem za rady ohľadom toho programu. Niečo som na základe toho pohľadal a celkom to funguje ak keď dosť pomaly no dalo sa to čakať

takže v ďaka všetkým za rady

Moj mily s dysgrafiou sa tu radsej neohanaj, toto je len prachsprosta vyhovorka ze neovladas ani len zaklady spisovneho jazyka. Dysgrafia sa tyka predovsetkym tvojho pisomneho prejavu (ale nie pisaneho na klavesnici - pretoze prave pri pisani na klavesnici sa dysgrafia neprejavuje), takze az sem nabuduce napises svoj problem gulickovym perom, potom ti tu dysgrafiu mozno uverim.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru