Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci koupit novou paměť

Prosím o radu, protože, abych se přiznal, tak nevím vůbec, která bije.
Everest Home mně upozorňuje, že by bylo dobré přidat paměť.
Jenomže PC je starší, skládaný na zakázku u fi. Mironet v Praze, a já vůbec netuším, jakou značku koupit. Tady je výpis z Everestu.
název desky - ESC K7S5A
typ sběrnice - DDR SDRAM
šířka sběrnice - 64 bit
Skutečný takt - 100MHz (DDR)
efektivní taktování - 200 MHz
šířka pásma - 1600MB/s
název modulu - NANYA
seriové č. - žádné
velikost modulu - 256MB (2ranks, 4 banks)
jméno firmy - NANYA Technology Corp.
Problém je vtom, že když zadám do adresáře firmu, tak se mi objeví "rozsypaná rýže", a nikde u prodeců, tuhle firmu nemohu najít. Je mi jasné, že budu muset koupit paměť od jiného výrobce, jenže netuším jakou, a od koho.
Paměť na desce je 1, 256 MHz, a zajímá mně, jestli koupit 2 256MHz, a nebo stačí 1 512MHz.
Omlouvám se za ne "echt" údaje, a moc prosím o polopatistickou radu.
Samosebou, že mohu zajít do Mironetu, a ptát se tam, ale raději bych radu od lidí, kteří se v tom vyznají.

Tak vážení, už to "fotografuje". Ještě jednou vám všem díky. Celková paměť 768, využití 40%.
Panebože, takhle kdyby to fungovalo v životě. Vlítnu na poradnu, přečtu si odpovědi, vlítnu do krámu, dám do palice novou paměť - a zívám.
A nemusel bych denně volat 158, a podávat trestní oznámení na neznámého pachatele, jenom proto, že mě tady někdo až 10x denně krade brejle.
A prosím admina, aby tohle vlákno považoval za ukončené. Díky.