Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 reprosoustavy do 1 pc

Zdravím, čtenáře a rádce, mám zde jeden menší problém, který bych rád vyřešil.

Základní deska: Gigabyte 970a - ud3p
Zvukovka: VIA 2021

Chtěl bych zapojit 2 reprosoustavy (obě jsou 2.1), tak, aby hrál zvuk do obou současně, je to možné?

Děkuji za odpovědi :)

No já třeba to mám tak, že malé repráčky mám na výstupu vzadu, a muziku, popř. filmy, si pustím do zesilovače, který je napíchnutý z předního sluchátkového výstupu, takže, v podstatě, "softwarově" ?

Jasně, rozdvojka na dva Jacky 3.5 je nejlepší řešení, z GME asi za patnáct kaček. Jen je potřeba dát pozor na to, aby se pak natvrdo paralelně spojené vstupy zesilovačů "netloukly" - tzn. neprodukovalo to nějaké pazvuky, či nezhoršilo kvalitu signálu, nebo aby byla úroveň pro oba vstupy stejná. Preventivně je dobré vložit do každého živého fousu vstupu odpor 1-5 kOhm. Pak taky mohou vzniknout potíže se "zemní smyčkou" mezi oběma reprodukčními soustavami a PC.... - no to je na delší povídání. Ale dá se to odstranit. Doufám, že to přes tu rozdvojku pojede OK. Alfi.