Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se dostat skryté složky System Volume Information?

Mám dotaz. Týká se to skryté složky System Volume Information, která je vázána na Bod obnovení. Do ní se ukrývá všelijaká havět. Využívají toho, že to není normálně přístupné. Můžu se do ní dostat přes Příkazový řádek, ale chtělo by to nějaký jednoduchý soubor, kde by bylo možno kliknutím myši se do ní dostat a také odepřít přístup. Víc nechci. Kdybych byl programátor, tak bych si to udělal sám. Programátor nejsem. Děkuji za odepsání.

Ta slozka ma prava System, tudiz se do ni za normalnich okolnosti zadna havet nedostane.

Samozrejme pokud mas administratorske opravneni, tak slozce muzes pridelit opravneni uzivatele a potom se dostanes do te slozky uplne stejne jako do kazde jine, ale samozrejme totez plati i pro tu havet.

Rejpání do mě nezajímá. Dejte radu nebo se na ty kecy vykašlete. Do SVI už lezu dva roky. Používám třeba PrivilegeUp, příkazový řádek či ACLView. A co, že mám XP. VISTY a osmičky stojí za prd. Vzal bych sedmičky a ty si koupím někdy v budoucnu. Na černo nepojedu.

když to musí dělat přes příkazový řádek, používá xp home (aha, píše to i vejš). normální člověk na to má záložku "sdílení a zabezpečení".
ale jen málokdo má obsesi tam lozit, nedejbože ještě pod stejným admošským účtem, ze kterého leze i na net - to už si může rovnou nastavit přístup pro everyone - a potom tu pokládat dotazy, který je už zas nejlepší antivir.