Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Adata alebo Kingston

Ahojte. Mam vybrate dva SSD disky oba so slusnimy rychlostami.
Su takmer rovnake. Jeden je od Kingstonu, druhy od ADATA.
Cena je tiez podobna.

Otazka z hladiska kvalitya zivotnsti, ADATA alebo KINGSTON.

https://www.alza.sk/porovnani.htm?c=FT132f1;DU102j ;
ak link nepojde,tu su:
Kingston https://www.alza.sk/kingston-hyperx-fury-ssd-120gb -d1636300.htm
ADATA https://www.alza.sk/adata-premier-pro-sp900-128-gb -d321339.htm

Osobne si myslim ze Kingston je lepsia znacka, ale radsej sa vas pitam na fore, aby som nekupil hlupost.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pouze můj názor,SSD žádný,je riziko pádu systému a pokud je jeden v komplu tak nenávratná ztráta dat…
pedroso 07.04.2015 11:57
pedroso
Ještě jsem v mém okolí neslyšel, že by někomu odešel SSD, naopak s HDD jsou problémy furt. Bez SSD j…
neoras 07.04.2015 12:26
neoras
Nepřeháněj, kdyby byly s točáky takové problémy, tak už dávno by je "fofr krámy" zlikvidovaly. Systé…
otrávený 07.04.2015 12:40
otrávený
Očividně si nikdy SSD neměl. Ta rychlost je naprosto nesrovnatelná.
KřečekCZ 07.04.2015 12:43
KřečekCZ
Očividně víš o čem píšeš, takže je zcela zbytečné abych to zkoušel, to přenechám v klidu testerům z…
otrávený 07.04.2015 13:37
otrávený
vicemene mate pravdu oba. absolutne neni porovnatelne mit system s SSD a HDD, SSD je rychlosti upln…
Redmarx N 07.04.2015 13:43
Redmarx N
Nevím, jestli SSD máš, ale kdybys měl, věděl bys, že rychlost poznáš úplně při všem. Celej systém je…
neoras 07.04.2015 23:45
neoras
Tvoje/vaše svaté nadšení ohledně her a fofr disku ovšem naráží na jeden základní problém a to jsou p…
otrávený 08.04.2015 04:03
otrávený
Samozřejmě, pokud bych měl levnou čistě herní mašinu, SSD bych tam nedával. Já mám LN sestavu za pár… nový
neoras 08.04.2015 09:27
neoras
Riziko není o nic vyšší než u HDD. Akorát na tom neskladovat data. A životnost 40 GB zápisu/den po d…
KřečekCZ 07.04.2015 12:42
KřečekCZ
To je diskutabilní,ale vracet se k málo kapacitním diskům považuji za podivné. Ona proklamovaná rych…
kozakl 08.04.2015 04:49
kozakl
I to je diskutabilni, u PC se automaticky pocita, ze tam budes mit i HDD na uzivatelska data a u not… nový
Redmarx N 08.04.2015 08:08
Redmarx N
Je lehčí ? Na váze NB 2kg to dělá deset deka ? nový
pedroso 08.04.2015 09:03
pedroso
coz je dost podstatne nový
Redmarx N 08.04.2015 13:11
Redmarx N
Ano. poslední
pedroso 08.04.2015 13:32
pedroso

Nepřeháněj, kdyby byly s točáky takové problémy, tak už dávno by je "fofr krámy" zlikvidovaly.
Systém je rychlý hlavně tak, jak je rozesranej čističi a zatěžovanej kravinama, antičehokoliv ........ a s tím toho ani sebelepší SSD moc nenadělá.

vicemene mate pravdu oba.

absolutne neni porovnatelne mit system s SSD a HDD, SSD je rychlosti uplne nekde jinde.

otazka je kdy tu rychlost poznas.

typicky pri nacitani OS (klidne si pockam tich par sekund nez se mi to nacte z HDD) a pri nacitani lokaci ve hrach, tam ma opravdu SSD svuj nepodstatny vyznam.

(bavime se o kvalitnich SSD - Crucial, Intel)

Nevím, jestli SSD máš, ale kdybys měl, věděl bys, že rychlost poznáš úplně při všem. Celej systém je svižnější. K těm hrám - třeba takovej Skyrim - s HDD jsem čekal věčnost, než jsem se vůbec dostal do hry, se SSD 5s? Veškerý loady jsou otázkou mžiku (satanužel zrovna ve Skyrimu je to kontraproduktivní, když nestihnu přečíst tipy do hry v loadovací obrazovce:-))

Tvoje/vaše svaté nadšení ohledně her a fofr disku ovšem naráží na jeden základní problém a to jsou prachy.
90% žádostí o herní sestavu je se silně omezeným rozpočtem, nu a tady končí zázrak SSD díky ceně/kapacitě.
(utratit dva tisíce za 120GB kam se nacpe tak akorát systém + jedna hra, nebo raději přidat na výkonnější g.kartu/procesor?)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru