Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastupci vypnout, odhlasit, spustit, ...

Potrebuju na plose (respektive v takovem tom schovavacim docku) udelal zastupce :
- vypnout, odhlasit uzivatele, spustit, hledat

Jde totiz o to, ze mi ten dock bude nahrazovat klasickou listu start, tu budu mit schovanou.
V tom docku mam vytvoreny menu Programy, ovladaci panely, atd., ale nevim jak tam dostat ty zminene 4 polozky :?:

Ja ti teraz uz vobec nerozumiem. PowerUser predsa ma k dispozicii Start, takze ten tvoj ucet nie je standardny "PowerUser" :?: Ak je zakazane Start tak su zakazane asi aj ine akcie takze by som sa moc necudoval ze niektore veci Win nedovolia (logicky ak to ma ten user zakazane).

Tlacitko na bedni to nevypne?

P.S. alebo ak si odstrelil explorer.exe tak tiez nemusi fungovat to o co sa normalne stara explorer.exe, logicke...

ne, ne, explorer normalne bezi.

hlavni panel je pouze skryty, je dole pod listou a ty dockovaci programy (ted tam mam ObjectDock, ale zkousim jich vic) ho jenom skryji a pri posunu mysi dolu mu proste zablokujou pristup. (misto toho vystrci ty svy docky.)

Jo a sice je to blbost, ale na mojem 17" monitoru dobrej centimetr mista navic.

Jo kdyz uz se to takhle rozjelo smerem, kterym jsem ani nechtel, tak v praci jsem komplet predelal windowsy programem FlyakiteOSX (vizualizuje Maca) a tohle je prvni program, kterej predelava i shell a nepadal mi. Takze pokud mate radi Maca, tak doporucuju.
P.S. Taky dobry, kdyz mate pristupnej pocitac vice lidem, pac ostatni se na nej boji chodit, kdyz tam mam ty divny windowsy. :-D