Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - černá obrazovka

Zdravím Vás,poslední dobou se mi stává, že mi obraz monitoru funguje 2 vteřiny a pak se vypne(obraz), po opětovném vytáhnutí a zandání konektoru, se zase na 2-3 vteřiny nahodí a zase vypne. ( po třeba 16 pokusech jede v pořádku, (kolikrát se mi zdá, " že si dělá co chce"), zajímavé ale je, že při zapínání PC ať už třeba jenom načítání nebo projíždění bious atd, monitor funguje v pořádku. Až najede do Winu , opět to samé, černá obrazovka a nic .. Tak mě napadlo jestli není problém, třeba s ovladači grafiky a podobně, proto jsem vyzkoušel na jiné mašině a dělá to samé. Tak už mě jenom napadá zda neodchází monitor ( což bych se divil, když po tom co se monitor "vyblbne" jede v pohodě) a nebo jestli není špatný kabel. Za každou radu budu moc rád.

Kábel sa dá požičať, monitor sa dá odniesť ku niekomu, kto má ten kábel... Možností je mnoho... Skúsenosti niekoho iného sú Tebe aj tak na 2 veci, lebo sám si rady nedáš a cez poradňu Ti nikto na diaľku ten monitor nedokáže diagnostikovať...