Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigace Sygic

Zdravím, přemýšlím o pořízení nějakého tabletu na navigaci, rozhodl jsem se pro navigaci Sygic, protože prý má být offline což potřebuju (tablet nebude mít připojení k netu). Když jsem po tom koukal na webu tak sem zjistil, že se to dá stáhnout, ale celý ten program má jen asi 150 MB. To je mi nějaké divné, do 150 MB by se asi těžko vešly mapy celé Evropy. Ty se musí stahovat zvlášť, nebo jak to je? A kolik paměti je asi tak potřeba v tom tabletu na mapy ČR a SR?

150MB je úplný základ. K tomu si přidej takových 500MB, které si to stáhne dál a pak 50-150MB na mapu (dle velikosti)

Sygic neni zdarma, ale pár navigací zdarma se najde. A většina navigací je offline. Řekl bych, že online navigace jsou spíš vyjímkou.

A to nejde ten internet dostat do tabletu nijak jinak než přes wifi? Přece to musí umět normální připojení přes kabel ne?
Tak ho na chvíli připojím přímo k síťovýmu káblu co mi vede ze zdi, nebo to taky nejde?
Já myslel že tak SD karta má stejnou funkci jako harddisk v PC. Ten taky můžu vyndat, nahrát na něj cokoliv a dát ho zpátky. To tak u tabletů nefunguje?

Offline mapy má i sygic a drtivá většina dalších. Mapy ČR + SK od sygic mají dohromady cca 100mb a mají vše potřebné, co je potřeba auto navigaci. Dokonce proti ubohé nokii, kterou neustále všem strkas, vypadají líp a mají i mnohem víc funkcí, který se při jízdě autem hodí. Dokonce po 7 dnech trošku fungují zdarma, jen se orezou funkce
, ale i pak jsou jak Mercedes proti trabantu, ve srovnaní s nokii. Objektivitu u zabrzdenyho jedince, jako ses ty, nehledám, ale nevydávej stále dokola to, co se subjektivně líbí tobě, za etalon v navigacích. Mimochodem lepší, než nokia jsou snad všechny navigace, který jsem dlouhodobě zkoušel. Snad krom otřesné waze, kvůli nutnosti být online.

Pro zakladatele tématu - vyzkousej si navigace sam, stáhni aspoň 3, klidně i placený (většinou to má trial) a uvidíš sám, co ti vyhovuje. Nokia je oproti jiným navigaci šíleně stroha, bez užitečných funkcí, na ktery se lehce zvyka a pak je hned postradas. Až po vyzkoušení uvidíš, jestli je chceš nebo ne. Pokud je chtít budeš, tak nokiu nemůžeš použít. Je to obdoba map od google, ten ale nejde zcela offline. Toho zabrzdenyho tacvuda si nevsimej. Ten má erekci, když uslyší nokia.