Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Ahoj,
chtěla bych si kupovat nový PC a tak jsem chtěla poprosit o pár rad okolo tohoto tématu.
Zde na Poradně jsem našla několik návrhů PC sestat nejvíce by mi vyhovovala asi tato od uživatele "antibalda" : http://www.czc.cz/8stceqpqlqhf582uc16he62qu8/sezna m
Jen mám tři otázky :
1.) První se týká procesoru - dá se v této cenové relaci koupit ještě něco výkonějšího ? Třeba nějaký Xeon ? A jak je to s taktováním ? A jaký je rozdíl mezi Xeonem a i7 v seznamu ?

2.) Jaký k tomu monitor ? Je vyhovující ten co je v seznamu ? A jaký je rozdíl mezi TN - IPS - AHIPS panelem ? Který je nejlepší ?

3.) Tato sestava je bez grafiky - jakou do toho ? Můžu do toho dát třeba AMD R9 290X ? Nebo bude lepší nějaká nVidie ? Cenový limit do cca 45 tisíc max.

Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.
NelKa

Ban, Američanům neradíme. (karel)

Proč by to sestavoval nějakej Ferda mravenec ? Opravdu inteligentní koment, který do toho vnese světlo, kdyby jsi raději napsal co se ti nelíbí !

Jinak k dotazu :
1.) Procesor je špička v cenové kategorii a když se přetaktuje, tak nemá konkurenci.
2.) Monitor s IPS. AHISP je jen vylepšená technologie IPS, která má menší spotřebu.
3.) Ano, grafiku klidně R9 290X nebo jak napsal přede mnou, tak počkat na novou řadu od AMD čím se vytasí, navíc pak cena půjde dolů.