Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vynechávání písmen při psaní na webu

Mám sestavu ASRock AM1B-ITX, APU QuadCore AMD Kabini, 2051 MHz, s grafickým jádrem AMD Radeon HD 8400/R3 Series (512 MB), HDD SSD OCZ-VERTEX4 (SATA-III)/128GB/. Windows 8.1/
Při psaní na webu,(např. email, přihlašování stránek, vyplňování webových formulářů a j. velmi často vynechávají písmenka,takže se musím neustále vracet a opravovat, jako kdyby byla např. vadná klávesnice,(ale není-mám jich 5, jak PS/2 tak USB). Deskou to taky není, mám ještě jednu ASUS AM1I-A a dělá totéž. Setkal se s tím už někdo? Díky a případnou radu.

Jenom na webu, když si dám třeba zápisník a píšu tak se zdá že je to v pořádku. Např. Toto píšu v notesu a vše je OK.
Ukázka --- Jakmile ale začu psát jako teď d tohoto okna, tak to začne vynechávat. Zbtečně to zdržuje a člověk musí neustále se vracet a oprvovat. Až bdu mít více času, tak se zkusím vrátit k W7 a uvidím co bude.
Díky za zájem snad se časem něco podaří zjistit. Kdž tak to sem hodím.

Promiň spěchal jsem ven. Samozřejmě na více prohlížečích. Nejčastěji však v IE, neboť se na všchno co je na webu registrováno s hesly mi spouští CHIPDRIVE MY KEY. Už pomalu začínám věřit, že je to klávesnicí, je sice pravda,že jsou starší cca 2 roky, ale nikdy nebyly problémy až jsem přešel na tu miniITX s APU Kabini a W8. A kvůli tomu jsem tu spáchal starší sestavu s W7 a teď to zkouším. Zkusím se za chvíli přepojit na ten druhý stroj a druhou odpověď Lednímu Brtníkovi na něm napsat.

Tajné prohlížeče mám IE, Firefox,Chrome a teď jsem tam dal i Seznam a doplňkům se vyhýbám. Tak jsem se přepojil na starší comp s jednojádrovým CPU (asi Athlon 2600+),DRAM 2GB DDR1, deska Asus , gr karta AGP-64MB. Zatím to jede super, bez chyb takže buď W8 ve spojení s gr.procesoru (budu muset asi vyzkoušet přídavnou grafiku), nebo nejdříve přeinstalovat W8 a dokuď budou holé tak vyzkoušet. Teď jsem si všiml, že tu ještě nemám antiv.ESET, to by snad nemělo vadit neboť u těch osmiček jsem zkusil i ty free verze AVG,Norton a nezjistil jsem změnu. Takže tady všechno OK. Zatím zdravím.

ODinstalit vsetky antiviry, a neinstalit Win8 na nejaky storocny PC ku ktoremu neexistuju ovladace pre Win8. Potom bude vsetko fungovat.
Vypni flash player plugin ptz ti mozno vytazuje to jedno jadro a nestiha. Plus to zbytocne kilo antivirov asi vytazuje tiez.
P.S. aha ten Win8 je na novom PC? Potom ok. Odinstalit aj viry, hlavne nejake keyloggery.

Proč vtipnějšího? Je to přece myšleno tak, že neinstaluju kdejakou kravinu co se tu na netu a časopisech nabízí a je tam jen to nejnutnější AReader, Aflash a to nejnutnější co si programy jako MSOFF případně doplní, a nabídky na doplňky třebas Firefoxu po instalaci ignoruju.
Software je tam jeden na úpravu fotek a na převod videa, správu disků a na psaní webstránek což se snažím trošku naučit, než mě tam odvezou.
Dobrý je i nápad výše uveený o těch Keylogerech.
Adwcleaner zkusím nemám s ním zkušenost, zatím používám na čistění AdvSystCare od IOBITU, mslím ale že to bude se stejným výsledkem.
Prubnu všechno a zkusím i instalaci Linux, jestli se budezávada projevovat. Jdu na to.
Zatím díky za čas.

zatím používám na čistění AdvSystCare

tak to je pro změnu k pláči. nerozlišuješ placebo pro lamy od jednoúčelového nástroje na hledání adware a spyware.

chyba se projevuje pouze v prohlížečích, neprojevují se v jiných aplikacích ani na jiném pc s windows. buď jsou prohlížeče nakaženy spyware doplňky, které se ti při instalaci zapomněly představit.

nebo si vir nastavil v systému proxy či modifikoval knihovny pro síťovou komunikaci. ten by se ale neschoval před antivirem spuštěným z boot cd.

Tak jsem naintaloval osmičky načisto znovu a zatím t vynechalo jen jdno písmeno (už dvě), nic tu není jiného nž explorer.
Co se týče toho rozlišování software tak každý, kdo tu píše, nemůže být odborník na všechno.
Neber to jako urážku, ale já se takových debat na síti nezúčastňuji, ale občas se na nějaké forum podívám a vadí mi styl komunikace některých "odborníků", kdy třeba i různé laiky na danou problematiku napadají a urážejí a kolikrát ani nevycítí že se jedná o nějakého začátečníka, který potřebuje pomoc. Holt jsem z té starší (klidnější) generace.

Nicméně, ale díky za rady vyzkouším to.
Zatím zdravím a končím.

Tak to vypadá po instalaci.
# AdwCleaner v4.201 - Log vytvořen 16/04/2015 v 17:24:50
# Aktualizováno 08/04/2015 by Xplode
# Databáze : 2015-04-15.1 [Server]
# Operační system : Windows 8.1 Pro (x64)
# Uživatelské jméno : Foton - PC-SERVER
# Spuštěno z : C:\Users\Foton\Downloads\adwcleaner_4.201.exe
# Nastavení : Sken
***** [ Služby ] *****
***** [ Soubory / Složky ] *****
***** [ Naplánované úlohy ] *****
***** [ Zástupci ] *****
***** [ Registry ] *****
***** [ Prohlížeče ] *****
-\\ Internet Explorer v11.0.9600.16384
-\\ Mozilla Firefox v37.0.1 (x86 cs)
*************************
AdwCleaner[R0].txt - [612 bytů] - [16/04/2015 17:24:50]
########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[R0].txt - [669 bytů] ##########
Za hodinu se objevm

Pro informaci. Ve W10 se ten comp zbláznil ještě více a tak jsem přemýšlet, co mají všechny instalačky společného. Vrátil se na W8 a napadlo mě, že soft. Chipdrive My Key.
Tak jsem se spustil bez ChipDriveru MyKey a uvidím co to bude dělat. Byl to totiž jediný společný prvek na všech instalacích. Nechci to zakřiknout ale zatím se to chová slušně a bez jakýchkoliv chyb. Jestli je to tímto heblem způsobeno, tak je to pěkný bordel, neboť se to vyrábí kvůli utajení hesel a jako případná databáze hesel a jiných potřebných funkcí. Mělo by to po nainstalování nějakého doplňku pracovat i s Firefoxem. Zkusím ho sehnat a nainstalovat zdali se to projeví i v něm. Tento příspěvek je zatím úplně bez chyby a dále jsem zvědavý. Zkusím ten chipdrv. znovu nainstalovat a začít psát s jeho použitím. Doufám, že to začne opět dělat, ať už mám ten problém vyřešený. Trochu jsem si nejistý, protože jsem před tím než jsem ho vyndal a odinstaloval, projel tím tebou doporučeným softem Superantispywerem a tím AVG resc.diskem.
Ten výrobek je totiž z doby kdy začaly W7, /na krabici jsou sice uvedeny/, takže je možné, že to s dalšíma Windowsama špatně zvládá. Tím ten nárust chybování. Mrknu se jestli tam nemají ti němci nějaký firmware nebo soft a uvidím.
Omlouvám se za ten dlouhý příspěvek, ale ten popis to vyžadoval a navíc jsem potřeboval co nejvíce textu, abych se přesvědčil zda mám pravdu. Jestli to nebude otravovat, tak se tu ještě ozvu. P.S. K tomu starému threadu, já jsem tam doplnil, že se jednalo o závadu disku, který mi vyměnili.
Zdravím.

Špatně jsi mne pochopil. Jestliže jsem se chtěl v těch pokusných instalačkách někde přihlásit, tak tam mám možná až 80 přihlašovacích hesel a klíčů na různé weby za dobu co tam chodím a když jsem se chtěl přihlásit třebas tady, tak to je pro mne pohodlnější, než to pracně opsat a vepisovat znovu.
Jinak to mám jenom v jednom počítači, to mi stačí. To víš že se nenudím. Raději budu tady laborovat a hledat něco dle svých zájmů než třebas čučet na televizi nebo sedět na přiblblém Facebooku.
Taky díky tomu jsem na to přišel. Kdyby tam byly jenom čisté a odvšivené instalačky, tak bych si pořád myslel že je to tím smetím.
Nebudu už otravovat máš své práce asi dost.
Zdravím.