Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát disku

Cauky Lidi potřebuji poradit sfromátoval jsem disk a táta tam mel drahocená data která ted tím formátem disku ztratil !! takže mám velký problém nemáte nekdo nejaky napad nebo radu jak se k tem datum dostat?

Já anj celkem ovládám dobře ,problém bude s tím druhým Pc a stím provedením přez to druhé pc zatím díky budu se muset poradit s profesorem na Ivt z naší školy jesli by mi nepujcil pc nejake ze školy nebo jestli bych tam ten svuj disk nemohl dotáhnout a udelat to přímo tam ... Otec děsně zuří vubec semnou nemluví :D :(

tak jestli tam měl tatík účetnictví, data apod., tak se vůbec nedivím. Vy děcka jste strašně chytré, děláte machry, protože "kámoš ve škole instaluje wokna každej týden", tak si myslíte, že stačí jen vložit instalační CD do mechaniky a klikat "další", "další". Něco jako záloha dat vám nic neříká, protože "ICQ si přece kontakty stáhne samo" a zbytek (tj. účto, firemní pošta apod.) "není důležitý"..

No hlavně že ti teď pojedou rychle gamesky (tedy jestli tě tatík ještě někdy pustí k lizu :-D)

pokud nemas spešl nastaveny mel by windows vytvorit pro kazdou jednotku svuj kos

pripoj flasku
otevri pruzkumnik klikni na kos
pokud tam neni:
otevri flasku najdi adresar RECYCLER a v nem adresar s cislama tam bude tvuj soubor (ovsem prejmenovan)-prave jmeno zjisti z noteúpadu otevrenim souboru info2

pokud tam nic takoveho neni stahni obnovovaci program (treba drive rescue) oznac flasku dej scan a pak ho obnov

Jo ,ale ja mam jedno Pc takže nikam jinam to nainstalovat nemuzu takže ted mi zbyva but to risknout nebo počkat?! nebo co by jsi mi doporučil?Dáš mi plz na tebe nějaky kontakt?abych kdybych mel jeste zitra nejaky dotaz tak abych te mohl kontaktovat treba icq skype email nebo tak neco??plz