Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze smazat, Chyba 1026

Ahoj. Nejde mi smazat jedna složka, hlasí to, že soubor nelze odstranit: Chyba systému souborů(1026)
Co mám s tím dělat?
V té složce něco bylo, už nevím co :), ted je tam jen složka bez názvu a dva soubory taktéž "noname", a rád bych to smáznul. Díky za radu.

Hele, tak to bych ti mohl pomoct....sám jsem takový problém měl. Navíc vždycky, když jsem si na ikonku najel, tak se mi seknul počítač se známým cukavým zvukem.....navíc mi nešel smazat.
Dej tento počítač....klikni pravým tlačítkem myši na ikonku disku, na kterém máš soubor....potom nástroje a kontrola chyb, zkontrolovat a zaškrtni automaticky opravdovat chyby....potom musíš restartnout pc. Teď nevím, jak jsem to dělal, jesli se mi soubor automaticky smáznul, ale to asi ne.....teď by ti měl jít smáznout......snad jsem aspoň trochu pomohl.....