Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava do 700 eur

Tu som niečo naklikal, keďže neviem nič o AMD procesoroch hodil som tam i5, preto sem píšem, či sa dá poskladať do tých 700 eur výkonnejší pc.
Diki moc za pomoc :).
Zmena predmetu, pôvodne: PC ZOSTAVA (los)

Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼ ̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉ ̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲ ͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩ ̭̺͕̺̼̥̪͖̦̟͎̻̰Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻ ̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜ ̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘ ͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳ ̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦̟͎̻̰

Povie mi niekto, preco na tejto stranke, kazdy dava do kazdej zostavy SS zdroje co stoja xy?
Ako pozeram, kazdy tu pise ze coolermaster nahovno, zalman tiez a tak.. :)
Chcem sa opytat, ci to nie su nahodou predsudky ...
Skladal som 3 pc... posledny dva roky dozadu bratovi ... poskladal som za 705 eko pc kde teraz ide GTA V skoro na fullke a poskladal som to na inteli a Nvidii...
Ma v nom normlany coolermaster za 35 eko tusim ze 540 w.. Ide super, doteraz bez problemov, predosle tiez... niekedy mi to tu pride ako reklama Seansonicu...
No offense :). Kazdopadne dakujem za rady :), ale myslim ze za 710 eur sa da vpohode poskladat solidny pc aj na i5.

No offense

To je nějaký cizí výraz.

...niekedy mi to tu pride ako reklama Seansonicu...

Máte elektrotechnické vzdělání, nebo znalosti na patřičné úrovni? Ne? Jak chcete něco vysvětlovat? Prostě proto!
Povzdech: Kam dnes poklesl vzdělávací systém... Opravdu kvůli názorům nějakého vysokoškoláčka nebudu doporučovat zdroj, který bych si sám nekoupil.

Bez urážky, o zdrojích víš akorát, ze to je jakýsi komponent který je jen nutná zbytečnost v sestavě.
Ovšem opak je pravdou, zdroj + základ deska je nejdůležitější "věc" v sestavě a to s ohledem na stabilitu, životnost tím více v herní sestavě.
(na rozdíl od Seasonu - CM, Zalman ...... zdroje nevyrábějí nýbrž jen kompletují dohromady a to z mizerných dílů a ještě z mizernějších návrhů za účelem co nejnižší ceny)