Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalalácia win7 z usb

Chcem sa opýtať ako si takéto niečo vytvorím, lebo ak neustále budem inštalovať iba s dvd tak si zodriem mechaniku. Nehovoriac že si môžem zničiť aj disk a to by som nerád... Mám k dispozíci bohužiaľ iba 16 GB usb disk. Windows po nainštalovaní zaberá vyše 50GB...
Změna kategorie, původně: Software (karel)

ak neustále budem inštalovať iba s dvd tak si zodriem mechaniku. Nehovoriac že si môžem zničiť aj disk a to by som nerád

Ty jsi vážně jiný. Nemusíš instalovat neustále, stačí jednou. Velikost Windows po instalaci zase tak moc s velikostí flashky nesouvisí.

Nekonečné pokračování?
Už jsem vám mnohokrát psal, abyste to odnesl do servisu a nechal si zálohovat data, rozdělit řádně HDD a nainstalovat os a možná jako třešničku si nechat udělat obraz. Ale to je prý moc peněz...
Další možností je sehnat si administrátora. Po nekonečných a hlavně naprosto zbytečných pokusech vám radit, byste si měl konečně přiznat, že tato oblast lidské činnosti prostě pro vás není a mít dostatek soudnosti toho zanechat.

ak neustále budem inštalovať iba s dvd tak si zodriem mechaniku

normální člověk reinstaluje systém při významné obměně hw, typu změna základní desky. fak ji měníš denně?

Nehovoriac že si môžem zničiť aj disk

sorry, ale podle tvých dotazů: disk v pohodě přežije životnost tvých mozkových buněk.
funguje klidně i po 20 letech, zatímco ty jsi ze svého nového pc ve stadiu klinické smrti.

Mám k dispozíci bohužiaľ iba 16 GB usb disk. Windows po nainštalovaní zaberá vyše 50GB

ne, nezabírá. ani s aplikacemi. možná s parodiemi na 10x uložené aktualizace aktualizací.
imagovací programy komprimují obsah dat, tak bys měl dostat výsledný soubor pod 16gb. teda pokud jsi neměl zrůdný nápad: nacpat svoje data do "knihoven" nebo "dokumentů" na systémový disk c:, nebo jako prvňáčci rovnou na plochu.