Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatné kabílky od tlačítka Power u PC?

Zdravím,máme problém s PC a nevím zda bude potřeba vyměnit PC skříň nebo to pujde spravit a jestli to je opravdu těmi kabely.Problém je,předtím to dělalo občaas a ted skoro pořád.Zapnu počítač,vevnitř vše funguje,didoda svítí ale PC nepípne a nerozsvítí se monitor ani klávesnice,jen myš.Pomůže mi vždy jen když odpojím a zase zapojím kabílky co vedou od tlačítka power a reset.Myslíte,že jsou špatné ty kabely nebo to může být i něčím jiným?Ještě bych dodala,že to začlo blbnout od té doby co se synovi začlo líbit často mačkat tlačítko power.Děkuji za případné reakce.

Kdyby bylo cokoliv s tlačítkem Power, nebo s jeho kablíky, tak by se stroj vůbec nezapnul (to kdyby vůbec nespínal), nebo by se zapnul a za chvíli vypnul (to kdyby zůstával trvale sepnutý). Nic mezi tím - krom správné funkce - není.
Spíš bych hádal na trvale sepnuté tlačítko Reset. To by se to potom chovalo tak, jak píšeš. Osobně bych nejspíš oželel Reset (kolikrát je potřeba, že?) a nechal kablíky odpojené (pokud to tedy pomůže).

Tak zkus to, co ti radil Kubík. Odpoj oba dva ty kablíky a zapoj jen kabel "RESET" na desku do "POWER ON". Reset nezapojuj.
Taky potom můžeš zkusit, ale fakt opatrně ať si nespleteš ty 2 piny "POWER ON" zkratovat na 2 vteřiny přímo na desce třeba malým šroubovákem nebo pinzetou. Pokud to nenajede, tak bude problém někde jinde.

Kupil som toto Lian Li BZ-U08B Multi-Panel USB 3.0 - black je tam aj podpora ak mas novu dosku zUSB 3.0 a nechal si staru skrinku ktora nema usb 3 vpredu. ak ten reset potrebujes ked pocitac mrzne.Ja som kupoval kvoli novej doske a starej skrinke
lebo mi stači / cooler master 932 stara verzia/
nebude to zdrojom?