Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po bouřce..

Dobrý večer,
dnes jsme tu měli celkem parádní bouřku, po udeření hromu a následně blesku se mi restartoval pc a po restartování nefunguje internetové připojení, po odkliknutí odstranit potíže to napíše následující : Systém windows nerozpoznal řádně nainstalovaný síťový adaptér, Pokud je síťový adaptér nainstalovaný, nainstalujte znovu ovladač.

Když vyndám kabel a dám ho například do notebooku internet normálně funguje. Mohla by to být spálená síťová karta nebo co to tam je? Popřípadě mohlo by to být i něčím jiným? Dalo by se to reklamovat, nebo není jiná volba než s tím do servisu ?

Děkuji předem za odpovědi, přeji příjemný večer :)

Vyrobca to mal urobit tak, aby to neodislo pri burke :) Zakaznik nemusi predsa vediet ze bola burka, mohol byt na dovolenke a prist a PC kaput.

P.S: navyse jemu to pise ze nema vobec controller, a ten je v chipsete. Medzi tym je este PHY, a ma tam byt aj LAN trafo na galvanicke oddelenie. Jak mohol kvoli prepetiu za LAN trafon zmiznut controller v chipsete? Trochu divne. Bud cinan zas setril a nech si to strci doprdele, alebo to neni vobec odpalene.