Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načtením externího HDD ADATA HD 710

Zdravím, mám menší problém s externím HDD od ADATA. Když ho připojím do PC normálně naběhne a funguje, ale když ho připojím do televize (normální v domácnosti i té malé cestovní) disk se nenačte. Pokud s tím má někdo nějakou zkušenost nebo ví přesně jak tento problém spravit byl bych moc vděčný. Předem děkuji za odpovědi.

Nenačte ho pro přehrávání nebo pro nahrávání, nebo vůbec ? A u jaké televize ? Některé starší LCD TV sice mají USB konektor, ale pouze pro servisní účely. Také to může být nedostatečným napájením z TV - pak by bylo třeba použít rozdvojený kablík s dalším USB konektorem a připojit je do TV oba. Pokud používáte USB prodlužovák mohl by být problém i v něm. Sám A-Data disky u TV používám (SH93, 320 a 500 GB) a problémy nemám.