Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu - změnit či ne (tarif)?

Nemohu se rozhodnout, zda změnit tarif. Provider (wifi) by zůstal stejný. Teď mám vyhrazenou DOWN/UP 256/128 (garant, bez FUP, na 2,4GHz). Mohl bych jít do 2048/256 (agregace 1:15, bez FUP, na 5GHz). Finančně je to naprosto stejné. Uživatelé, kteří jsou "spolu" (při té agregaci), nejsou pořád stejní, ale dynamicky se mění podle toho, jak se připojují.

Problém z nedostupností signálu nemám, AP je na přímou viditelnost něco přes 300 metrů a anténu mám dostatečně silnou. Router s 3 PC (z nich jeden udělá tak 90% trafficu) a VoIP telefonem.

Prosím, hlasujte ;-)

Asi těžko říct, domluv se s providerem týden to na zkoušku přepnout.
Řešil jsem analogický problém, přechod z 128/128 garantovanou na 384/384 1:5 (tuším). Těch 384/384 to jede 90% uživatelskýho času, ale bude to záležet zřejmě od providera/počtu lidí na AP atd..

Edit: teď koukám ::) podle datumu je to zřejmě pasé, tak alespoň jak to dopadlo?