Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problemy s pocitacem

prosim pomozte mi mam potize s pocitacem po spusteni normalne pracuje ale kdyz spustim nejakou hru tak po chvyly uplne zmrzne a znamy my doporucil vymenu ram a grafiky coz jsem udelal ale potize stale trvaji... dekuji
Lock, aby to nelákalo psát sem další dotazy. (karel)

Taky mám problém úplně stejný jakýho máš výrobce zdroje,tak zkus otestovat ramky přes MEMTEST 86 a já to občas dělávám a vyplatí se to nedávno jsem měnil jednu ramku protože jedna ramka měla v sobě chyby.Jaké máš teploty CPU GPU HDD CORE dá se to zjisti přes program speedfan nebo corecenter.