Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 4 v dnešní době?

Ahoj.
Před tím než mě začnete odsuzovat, že chci iPhone si mě vyslechněte :D. Měl jsem iPhone 3GS nějak od roku 2011 do 2014. Nějak do ledna. Pořád fungoval a já s ním byl hrozně spokojenej. Jenomže potom jsme měli bouračku která byla tak silná že iPhone vyletěl z auta a to nepřežil. Prasklý display, barevné čáry přes něj, no byl jsem dost smutnej. A tak jsem asi za 5 měsíců dostal jeden android, ale s ním nejsem spokojenej. Prostě mě se android nelíbí. Je takovej nepřehlednej a tak, ten iPhone se mi fakt líbil. iOS mi přijde i hezčí než android. A protože žiju s mamkou, a ta je v invalidním důchodu, telefon si musim zaplatit půlku, pokud ho budu chtít. Tak si chci na aukru nebo tak koupit iPhone 4 nebo 4S. Ale už je to rok co jsem měl iPhone 3GS a nevim, jestli na dnešní dobu stačí iPhone4. Předsi jen, je už 5 let starý ale mě se i líbí, a má iOS. Takže si myslíte že mi stačí? Někdo říká že je OK, někdo že se seká. Ale já na něm nechci hrát hry, nebo tak, já telefon používám samozřejmě na sms a volání, potom projíždím stránky, facebook, píšu si na whatsapp, poslouchám na něm písničky atd. ale na nic náročného jako hry ho nepoužívám. Myslíte že by mi stačil? Android se mi fakt nelíbí a po 3 letech s iOS jsem byl fakt rád. Předem děkuji za odpověď. (I když teď asi všichni fandí hokeji... :D)

loading...

Ty nechceš, aby tě někdo odsuzoval za to, že si chceš koupit iPhone, ale odsuzuješ tady android. Tomu říkám přístup!

Samotný telefon je hezký, mít Android, hned bych po něm šel. Ale to, že si někdo koupí telefon za 20k+, jehož výroba stala pětistovku a cítí se drsně, tak to je moc i na mě. Sorry ale je to tak.

Jo, jo, za 4ku ne, to jsem narážel na ty.. ehm.. "lidi", co si kupují třeba iP6+, 6 nebo i 5. Odsuzuje? Celý článek je v podstatě provokace.

Je takovej nepřehlednej a tak,

Custom launchery ti nestačí? Klidně si zadej do storu "i8 launcher" a "i8 lockscreen" a nepoznáš rozdíl. Zkus si customizovat iOS. Dostaneš tak akorát vynadáno.

iOS mi přijde i hezčí než android.

Kvuli fajnové tapetě a kulatejm ikonám? To je sexy jak dva keksy. V tom připadě tě nechám v tom a užij si to. (LMAO)

to jsem narážel

• Takze si dosel zas jen narazet?

Kvuli fajnové tapetě a kulatejm ikonám

• Treba kvuly systemu na jakym funguje.
Osobne preferuju vis <IOS> jak <Android>, kazdy ma snad pravo na volbu pouzivat, nebo preferovat co mu vyhovuje.

Zkus si customizovat iOS. Dostaneš tak akorát vynadáno.

• Kolik aparatu s IOS mas ze to tvrdis? Normalni clovek nic custimizovat nepotrebuje, normalni clovek si to koupi kvuli vyuziti, ne aby si mohl menit prostredi dokola, toto delaji deti pod lavici ve skole....

1.) Ne, nedošel. Zkus si to napsat nějak jinak než narážet. Btw je to vytržené z kontextu.
2.) Takže všichni mají vlastní názor a já ho mít nemůžu? lmao
3.) Opět vytrženo z kontextu. Nelíbí se mi kolikrát jsi použil slovo "normální", když zrovna ty si vždycky přečteš jenom to, co jsi zrovna potřeboval na to, aby jsi někoho "rektnul", nebo si aspoň myslel, že jo.

Všichni mají vlastní názor. Akorát ty na ně za to máš blbé kecy.

Kdybys radši místo hejtování Jabka zjistil, co že to vlastně chceš kupovat, bylo by to pro všechno prospěšnější. :-)

A že napsal, že se mu iOS zdá hezčí jak Android... A co? Mně taky. Taky se mi líbí víc brunetky jak blondýnky. Taky mě kvůli tomu budeš hejtovat?

Nepředpokládám, že bys to pochopil. Apple je asi jen pro lidi, kteří aspoň vědí, co mají za model.

• eXtreme, uz se prosim te uklidni, tady ty tvé detské, nebo spis miminkovské hadani uz se nada cist....
(ani k vlaknu to neni, jenom pises naké hoveziny a tahas do toho i dalsi, pak to bude co ? "ale ja jsem si nezacal, poslu na tebe tatinka. Nebo co?")

Mám doteď iphone 4, už cítím že by to chtělo něco rychlejšího (pomalu načítá fb apod.) ALE - pořád to stačí, systém je svižnej, hudbu, sms, volání atd. to zvládá a nejsem takovej člověk co mění telefony jak fusekle, takže dokud slouží, tak ho budu mít. Klidně si ho za ty prachy co se prodává kup. Dej si ovšem pozor, aby nebyl blokovanej (find my iphone), aby dotyčnej to prodával čistý. Ideální je si ho koupit "z ruky do ruky".

Já mám iPhone 4S, ale i kdybych o něj jakýmkoli způsobem přišel, už bych do smartphonů od Apple nešel. A to i přes skutečnost, že mi jejich operační systém maximálně vyhovoval a do SW jsem nastrkal řádově tisíce korun. Stejně jako tebe mne android nenadchl a i když jej používám poměrně dost na miniPC, můj vztah k němu se nelepší.

Nejsem sice zarytý obdivovatel Windows, ale je nutno vidět, že nadcházející verze 10 sjednotí operační systém pro PC, tablety i mobily (včetně dalších elektronicky řízených strojů a přístrojů), takže bude výhodnější mít všechna často používaná zařízení založena na jedné platformě.

Pokud ale budeš trvat´na tom, že chceš iPhone 4 nebo 4S, navíc koupený jako použitý, zvaž i další skutečnosti:

1) Určitě budeš muset u takové ojetiny vyměnit baterii, pravděpodobně i tlačítko Home, což není u Apple levná záležitost, a to nemluvím o eventuálních vážnějších vadách, samozřejmě nepokrytých zárukou.

2) Jak psal CocoChanel, IOS 8 není ani na 4S žádná sláva a pokud si necháš IOS 7, nebudeš moc využívat řadu aplikací, které jsou již napsány pouze pro iOS 8 (zejména výkonné SW klávesnice).

3) Verze 4 a 4S jsou neperspektivní i hardvérově; mají starý (a k novým zařízením nekompatibilní) typ konektoru.

Takže já osobně se vzhledem k výše uvedenému momentálně o svůj stařičký iPhone 4/S třesu jako univerzální dědic a doufám jenom, že mi vydrží do doby, než si koupím něco s Windows (Mobile) 10.

výhodnější mít všechna často používaná zařízení založena na jedné platformě

Vždyť s něčím podobným přišel už před asi nevímkolika lety právě Apple.

U Applu je jediný problém v tom, že koupit všechna zařízení od nich je tak aby člověk vyhrát ve sportce. To u Microsoftu by to mohlo vyjít kdoví, jestli na půlku. Pokud ale budeme chtít ta zařízení na stejné úrovni, jakou prodává Apple, pak se cenou skoro i přiblížíme. U MS je hlavní výhoda v tom, že se dá koupit i low-end za pár šupů, což Apple nenabízí.

Tohle chápu, ale když člověk dobře pohledá tak najde :). Kámoš má Nokia Lumia 530 (sorry za tu češtinu :D) a fotí až moc dobře :D a systém je dost plynulý! Sám jsem zkoušel a kamarád taky chválí! :D A s paměti není problém! :) může se rozšířit o pam. kartu! :)

Jediný problém je že je tam málo aplikací :(

iPhone 4 byl a je velice dobrý telefon. Sám ho vlastním již 5 let. Avšak tady nastává ten problém, je starý.. Apple ho přestal podporovat, tím, že pro něj přestal vydávat aktualizace, tedy spíše opravy chyb. A že těch chyb v iOS sedmičce je. Většina nových aplikací má problém se na něm plynule rozjet. Postrádá mnoho funkcí, které jsou v dnešní době samozřejmostí.
Já jsem s tímto mobilem spokojený, ale bohužel doba a funkčnost mobilu mě nutí přejít na novější.
Pokud chceš iPhone, tak minimálně 4S, ale spíše 5tku.

Apple ho přestal podporovat

Není pravda.

Postrádá mnoho funkcí, které jsou v dnešní době samozřejmostí.

Jó, a které?

Že je to zastaralý model, to je jiná. Jestli však uživateli vyhovuje, tak proč by si ho nepořídil. Nemám rád takové rady, kdy se uživatel na něco ptá a místo odpovědi se mu sesypou na hlavu nadávky, proč to vůbec chce a proč si nekoupí něco špičkového, nejlépe model vydaný příští týden. To se netýká jen tebe, ale i všech předchozích rádců pionýrských skupin.

2 ivonemo08: Jestli ti i4 vyhovuje, klidně si ho kup a nekoukej tady na ty "rádcové, milý králi". Někdo si také koupí nejnovější Ferrari a někdo starého Favorita. Každý podle svých možností a potřeb.

Takže to vezmeme od začátku "chytrálku".
Ve které větě jsem tazateli nadával?
iPhone 5 je snad čerstvě nový model? Byl vydaný před více jak rokem.

Buď jsi vůbec nečetl můj příspěvek, nebo si jen řešíš komplexy. A nebo jsi s prominutím úplný de*il.
Pokud nemáš iPhone 4, tak nemůže nikdo brát tvé rady vážně.

PS: Jediný kdo tady sesypává nadávky na hlavu a uráží ostatní lidi jsi Ty!

• Kdyz uz se bavis o tom co jsi napsal a nenapsal co jsi myslel tim :

Většina nových aplikací má problém se na něm plynule rozjet. Postrádá mnoho funkcí, které jsou v dnešní době samozřejmostí.

• "Vetsina" je vic jak 50% takze coz je ze kazda druha ma problém, nevim co stahujes a instalujes ty, ale jestli me naka appka nefungovala spravne, ta jedna z 10 "s"vyjimkou" uz gurmancnejsich her, které maji nekdy pod HW vybavuju (iP4) je spustit, nedo korektne zahrat.
• Uvadis : "Postrádá mnoho funkcí", to snad nemyslis vazne, muzes uvest co presne tak dulezitého "Postrádá" ?

iPhone 4 mám já (5 let starý!) a problém není absolutně žádný. Naopak jsem nadmíru spokojena, protože jsem mezi tím ještě vystřídala dva androidy, HTC Wildfire mě (Resp. mé rodiče, haha) stál svého času asi sedm tisíc a Galaxy S1 taky tak, Wildfire byl odepsaný po roce, Galaxy S po roce a půl.

Problém akorát je, že některý aplikace jsou podporovaný jen nejnovějším iOS. V tom případě by iPhone 4S mohlo být řešení, má ho můj muž a nevypadá, že by chtěl pořizovat novější model. Pokud si to nezasereš aplikacema, budeš spokojen ještě alespoň na dva-tři roky, pokud ne i víc ))

Tak jiste mas-li iPhone 4 nebo 4S, vyhazovat ho kvuli tomu, ze to neumi LTE site, nebudes. Nakonec neni dneska nutne mit foun s podporou LTE, 3G site stale jeste funguji sice na venkove, jak kde, ale ve mestech je to v pohode. Pravda ale je, ze na tom venkove uz docela obstojne funguje LTE sit a proto kupovat ted novy mobil, se kterym bych pocital na nejake dalsi 3 roky provozu, bez LTE, to mi prijde hloupe. Samozrejme jsou taci, kteri datovou sit na smartphonech temer nevyuzivaji, maji to opravdu hlavne na to telefonovani a potom je reseni LTE siti nijak netankuje, musi vedet tazatel, co od toho telefonu chce.
Ja bych si foun bez LTE uz urcite nekoupil.