Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP deskjet 1050A - výstupní zásobník je zavřený

Zdravim!

Vlastním tiskárnu od HP. Už vyšla ze záruky, jinak bych jí hned odvezl. Ze začátku tiskla fajn.

Ale poslední dobou dělá problémy. Vypisuje nesmyslné hlášky a netiskne vůbec.

Papír jednoduše vložím, dám tisk a nejčastější hlášku, kterou mi to vyhazuje - je "Výstupní zásobník je zavřený". Je samozřejmě otevřený. Někdy to nahodí i hlášku, že je někde uvíznutý papír. To už většinou vyřešim vypnutim/zapnutim.

Veškerá HP podpora a rady byly k ničemu. A bohužel už si nevím rady.

Někde jsem ještě četl, že je dobré vyměnit ze spodu tiskárny nějakou tu pružinku. Žádnou náhradní pružinku doma nemám. Ale prohlídl jsem si to. Odšrouboval. Nic jsem s tim ani nedělal, zase zpátky zašrouboval. Poté tiskárna zase tiskla bez porblému. Jednou. Když jsem po týdnu chtěl opět tisknout, vyskočila opět ta hláška.

Byl bych rád za každou pomoc! :)

"Výstupní zásobník je zavřený"

Už len tá hláška je tupá. Zrejme myslí predné dvierka. Bude na nich nejaký výstupok, ktorý oprie o plast na kolíske behajúcej v nejakom IR snímači.
[http://www.gme.cz/img/cache/192x144/521/043/tcst21   03-obrazek-1.jpg]
Skontroluj či nie je tá kolíska vyskočená/ohnutý plast a správne pri zavretí/otvorení dvierok behá pred tým snímačom.