Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontakty na sim

Dobrý den,musela jsem si zažádat u svého operátora o novou sim,kartu-T mobile.Ovšem kontakty,které si samozřejmě nepamatuji,mám uloženy v paměti telefonu.Nikde jinde.Může mi,kromě toho,že bych musela na prodejnu T-mobil,někdo poradit,jak kontakty na sim dostat.je na to nějaký program,nevíte? Děkuji.

Ještě jedno upřesnění: protože na sim je na kontakty vyhrazeno méně místa než v telefonu, tak přijdeš o případné detaily a poznámky uvedené u kontaktů, případně se zkrátí příliš dlouhá jména...
PS: nepochopil jsem o co ti vlastně jde. Přece když má škontakty v telefonu a strčíš do něj novou simku, tak je máš pořád v tom telefonu - v čem je problém?
Jo kdybys kupovala novej telefon a strčila do něj starou simku, na které nejsou kontakty, tomu bych rozumněl...

Keby napisala znacku model alebo aspon jaky v to mje operacny system, tak by mohol niekto aj napisat kde to je. Zvycajne u modernejsich telefonov (s androidom) to byva tam kde sa prezeraju kontakty tak kliknut vlavo dole na tlacitko telefonu a z vyskakovacieho podmenu vybrat import/export.
BTW. na sim karte je format kontaktov dost obmedzeny (obmedzeny pocet pismen a len jedno cislo na kontakt) takze je lepsie preniest to cez PC, kde sa zalohuje vsetko tak jak bolo v telefone. Nutne nainstalit SW od vyrobcu telefonu a mat spravny kabel

Já mám kontakty uložené u Google (Android) a když si pořídím jiný přístroj, stačí se pouze přihlásit, sesynchronizují se samy.
A když přidám kontakt třeba v notebooku - zobrazí se mi na tabletu, či mobilu a když přidám kontakt v mobilu, zobrazí se mi na tabletu i v notebooku.

Tvoja vec. Ja naozaj nemam potrebu zverejnovat spicly Googlu, to skym ja korespondujem.
Staci, ked cez Gogola nieco hladam a uz mi pcha "cielene" reklamy (teda spicluje).
Ked cez Trubicu si nieco pustim, tak pri najblizsom spusteni www.youtube.sk mam v oblubenych, to co som pouzil (teda spicli, spicli).

Nie dakujem, moje sukromne veci Gogolu NIE.