Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se SERVIS PACK 2

Ahoj chtěla bych se zeptat. Na počítači jsem naistalovala servis pack 2 a po jeho instalaci mi přestal fungovat internet (po cca 2 min. vypapává), po doporučení, že mám na počítači vir i když po prohlídce AVG 7,5 se nic nenašlo, nafomátovala jsem disk přeistalovala WIN a vše bylo v pořádku, včera jsem se odhodlala znovu stáhnout a nainstalovat SP 2 a znovu mám ten stejný problém. Jestli víte čím by to mohlo být prosím poraďte. Děkuju Markéta:.(

Mozes prosimta napisat presne co ti to vypisuje (mam na mysli to "po doporučení, že mám na počítači vir"), a kde presne to vypisuje (ako to okno vypada)? S modemom to imho nema nic spolocne.

P.S. resp. ako sa to presne prejavuje to "po cca 2 min. vypapává"

Podle mě jí to někdo řekl, že to může být virem. Tak to projela špičkovým "antivirem" AVG 7.5, ten nic nenašel, přesto se to rozhodla přeinstalovat. Je dost možný, že tam přece jen něco měla. Ale spíš si myslím, že instalace SP2 "něco" rozhodila ve woknech a je potřeba přeinstalovat ovládač modemu, já osobně jsem modem instaloval až po aplikaci SP2.

Jak se to po instalaci nových ovladačů projevuje?
Jseš připojena, najednou se ti objeví nějaká cedule s nápisem, nebo třeba u hodin nějaká nová ikonka...
Co to udělá, pokud tě to ony 2 minuty připojí, odpojí a restartuješ? Připojí tě to zase, nebo už vůbec? nevyskakuje nějaká hláška?
Vlez do správce zařízení a podívej se, jestli tam nemáš u modemu vykřičník (taková žlutá ikonka)
Do správce vlezeš tak, že klikneš na ikonu "tento počítač pravou myší, zvolíš v roletce vlastnposti, vyskočí ti okno, kde je záložka hardware a na té záložce je tlačítko správce zařízení.