Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí monitoru při přepínání uživatelů

Prosím o pomoc. Přešel jsem z CRT monitoru na LCD (HP LP2065) a při přepínání uživatelů ve Win XP Home přestane GK dodávat signál a monitor se přepne do usporného režimu a pomůže jen tvrdý restart. Konfigurace je následující:
ZD: Gigabyte GA965-DS4
GK: nVidia GeForce 7600 GT, 256 MB RAM

Děkuji a budu vděčný za každou radu.

máš lepší monitor než já: hp lp1965 3-[:-)

zkusil bych prostě jinou verzi ovladače. anebo přestaň používat rychlé přepínání uživatelů.
protože pro dva uživatele naráz nemusí být dost paměti, windows ho odswapují na disk. pokud uživatel občas natvrdo resetuje pc, a neprovede pak ani kontrolu integrity souborů chkdsk, a windows používají dynamicky vytvářený swap kde je zrovna místo, asi je po pár resetech souborový systém ve špatném stavu.

nejdřív teda vypni přepínání uživatelů, zároveň by se hodilo swapák dočasně podstatně zmenšit.
ve vlastnostech disku c:, nástroje, kontrola chyb zatrhni obě pole a nech to restartovat.
po kontrole disku a přihlášení do win můžeš nechat disk defragmentovat, jestli se ti chce.
pak bych zas nastavil normální swap - ale pevnou velikost! pc, vlastnosti, upřesnit, výkon, nastavení, upřesnit, virtuální paměť, vlastní - nechat obě hodnoty stejné.
pokud nemůžeš žít bez funkce rychlé přepínání uživatelů, nech raději větší hodnotu - ten 1.5x násobek ram, jinak je to zbytečnost.

třeba to pomůže.