Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia pc suite

Ahoj,koupila jsem si nokii 5300 express music.Dostala jsem k ní instalační cd s programem nokia pc suite,jenže ten je jen pro windows 2000,nebo XP.Já mám ale windows 98.Nemohl byste mi někdo pomoct nebo poradit kde bych našla tento program,ale pro windows 98?

To se mi nezdá... Když jsem měl notebook s Win 98 tak jsem měl N8850. Je ale možné že 8850 je starší než 6310i. Nyní mám N8910i a k ní je CD s PC Suite 5,02 a na tom CD je uvedeno že podporuje Win 98, Me, 2000 a XP:

To install and run Nokia PC Suite 5.02, you need the
following:

* A PC running Windows 98/Me, Windows 2000 or
Windows XP

A N8910i je podle mne novější než 6310i.

jedině starší verze a není záruka, že s tím bude vše chodit co ten telefon umí. Jen nějaký obecný program jako je např. mobil edit apod. jenže ty se omezují na editaci seznamů poznámek či úkolů a multimediální věci většinou neumí. Já kdysi sháněl sw do 98SE na N6210 a nic, jen free verze s omezeními a ani za peníze nikde nebyl. Doporučil bych fora typu Mobilmania apod. tam vám odpoví lépe.

Zdar, nez nad tim budu badat, nema nekdo zmaknute, aby ten PC Suite fachcil i bez admin. prav?
WXP SP2 PRO, PC je v domene. Funguje jenom, kdyz uzivatel ma lokalni admin. prava.
Co to presne hlasi si ted nevzpominam, snad ze nema pristup k tomu kabelu DKU-5?? Alespon myslim..