Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia pc suite

Ahoj,koupila jsem si nokii 5300 express music.Dostala jsem k ní instalační cd s programem nokia pc suite,jenže ten je jen pro windows 2000,nebo XP.Já mám ale windows 98.Nemohl byste mi někdo pomoct nebo poradit kde bych našla tento program,ale pro windows 98?

Zdar, nez nad tim budu badat, nema nekdo zmaknute, aby ten PC Suite fachcil i bez admin. prav?
WXP SP2 PRO, PC je v domene. Funguje jenom, kdyz uzivatel ma lokalni admin. prava.
Co to presne hlasi si ted nevzpominam, snad ze nema pristup k tomu kabelu DKU-5?? Alespon myslim..