
Sestavení pc bez Grafické karty
Ahoj kluci, potřebovala bych sestavit nějaký pc na hraní her, mám ale dva požadavky.
Musí být bez grafické karty, protože mi tu ze starého leží R7-250 DDR5.
Musí ten zbytek stát do 10 000 kč.
Nepotřebuji dvd mechaniku, mělo by to být na běžné hraní a práci, nečekám zázraky. Dokážete sestavit cena/ výkon, nějaký top pc ?
Budu moc vděčná za jakýkoliv návrh, děkuji za ochotu a přeji hezký den.
No case mám hodně slušnou, má dokonce zabudované větrání vzadu pod zdrojem a z boku skříně vede chladící roura od procesoru. Vepředu jsou pak USB i konektory pro sluchátka a mikrofon, dvd mechanika a čtečka karet. Ta skřín není nějaká velká a základovka v ní nepatří k těm největším, je to nějaký gigabyte. Mno moc tomu nerozumím.
Docela jste mě teď zmátli, ráda bych šla do té i5, ale pokud by to levnější základovka neutáhla, tak asi budu muset sáhnout po té i3.
Mám v tom docela guláš teď, třeba s tím něco vymyslíme, ale sestavit si celý pc asi sama nedokážu, určitě bych tam něco pokazila.
A pokoj s i5 si nedáš, jak je libo, tedy pokud přidáš trochu grošů tak -
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_1TEV011HIW01 2N1G012RBT012N00011O1X012N7F01
Díky, objednala jsem to. :)