Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Home Insider Preview Build 10074

Zdravím,neviete mi niekto pomocť? updatol som si ntb z win 8.1 na win 10 home insider preview Build 10074 a teraz ked chcem zapnúť hocijaky prehliadač tak to trvá neskutočne dlho,to isté so všetkými programami...využitie disku mam neustále 100% po tomto update... ked som mal win 8.1 tak som nemal vobec žiadne lagy nikdy ale teraz po tomto update to je neskutočne... trvá to už 2 tyždne a som z toho na prášky,prosím pomôžte niekto :(
Změna kategorie, původně: Hardware. Windows nejsou hardware. (karel)

Recovery a šup zase na windows 8.1,... Poprípade ak nemáš recovery, tak stiahni toto:
Create installation media for Windows 8.1 pichni USB klúč, spust a daj to na USB ať stiahne instalačný súbor,... potom vypni notebook a ked ho zapneš chod do BIOSu (F2 alebo Delete tlačítko mačkáme hned po zapnutí) poprípade to čo píše, chod do boot, a v boot priority daj prvé USB, a druhé HDD, chod do exit, a tam daj save and exit, spustí sa inštalačka, zadáš jazyk, verziu (32/64 bitovú) (clasic/pro) pretukáš zadáš svoje prihlasovacie údaje (konto microsoft). a tadá.

P.S. ešte skorej ako začneš na USB dávať tie súbory, musíš skorej USB naformátovať to docieliš tak že ked pichneš do PC USBčko, otvoríš Tento počítač klikneš pravým na USB formátovanie, dáš obnoviť defaultné, a odškrtneš rýchle formátovanie.

Kolik místa ti zbylo na disku C:?
Update Preview si vytvari na C:\ nejaky adresar recover nebo restore, ve kterem je 2GB soubor s instalaci (muzes klidne smazat). Nebo si můžeš přes ESD decrypter vytvořit se staženého souboru ISO a nainstalovat čistý systém. Více informací zde:
http://pc.poradna.net/q/view/1414901-windows-10-te chnical-preview-10049-stop-na-30-reseni

Krome toho jeste zazalohuje puvodni system do adresare Windows.old, takze se klidne muze stat, ze na C: nemáš dost místa a s tím pak souvisí to zpomalení, se kterým jsi se setkal.