Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem havárie počítače

Po instalaci nové DVD se stává, že pokud začnu vypalovat, po cca 20 sekundách mě spadne počítač, po druhém pokusu již zmodrá obrazovka. Mám XP s SP2, používám DVD jako master a CD romku jako slave. Poku DVD používám ke čtení (nebo film), potom žádný problém není, pouze když se pokusím vypalovat DVD nebo CD. Mechanika je LG GSA-H 10n.Předtím jsem používal na vypalování CD kombíka a bez problémů.Díka za radu.

Také mě to napadlo, a přez víkend to zkusím, a zkusím i jinou značku mechaniky dát do mého PC. Opravdu si již nevím rady a toto je asi poslední možnost jak se dobrat konečného řešení. Přesto moc děkuji za pomoc Ivan