Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou GK

Ahojte, potřeboval prosím poradit jakou si koupit GK? Mám:Typ CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E6600, 2400 MHz (9 x 267) Název základní desky: Gigabyte GA-965P-DQ6 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394) Grafický adaptér: NVIDIA GeForce 9600 GT (1024 MB) passive ZDROJ: ATX-400W a RAM 6GB......Včera mi grafika udělala pápá. Děkuji předem za odpovědi.

Zalezi na tebe kolko chces investovat do nej ale kedze mas takmer 10 rokov staru masinu tak by som tam nedaval nic vykonne lebo mas aj slaby ZDROJ ! Na ten zdroj neviem ci vobec das aj neaku grafiku na ktorej si zahras ako-tak neaky hry.
------
Takze najprv napis ci chces aj hrat hry na tvojej masine,, lebo ak ano tak si musis kupit potom grafiku a aj novy zdroj.

Co?

Zdroj ani nenapsal, jaký má, tak jak můžeš vědět, že je slabý?

Pokud na tom zdroji funguje grafika s TDP 96W, pak se dá očekávat, že stejně silnou grafiku to zvládne taky. Co myslíš?

Tazatel:
Můžeš koupit třeba tuhle:
http://www.czc.cz/sapphire-r7-250x-1gb-gddr5/14588 4/produkt

Zdroj jsi neuvedl značku. Pokud se jedná o nějaký čínský noname, pak bych ho vyměnil. Je možné, že ta stará grafika odešla právě kvůli nekvalitnímu zdroji.

Hotentot tu budeš asi ty. 400W je naprosto nesmyslný a zbytečný údaj.

Když tomu nerozumíš, tak neraď. Důležitý je proud na 12V větvích, ne nějaké nesmyslné číslo. Pokud nenzáš značku a typ zdroje (nebo aspoň ten proud na 12V), pak nevíš, jaký má zdroj výkon.

Proč by ve staré sestavě nemohl být Enermax? Jakože si tehdy řekli "hele, tahle sestava bude jednou stará, dáme tam sračku" ?

Nic to nemění na tom, že pokud tam do teď fungovala grafika s TDP 96W, tak tam bude fungovat i jiná s menším TDP.

:-D Tak potom ty si nerealny kamo. On tam napisal ze tam ma PASIVNY 400 W zdroj. Nenapisal znacku a pravdepodobne sa do toho nevyzna lebo ten zdroj ani znacku asi nema inak by to tam napisal.
Takze NONAME zdroj co ma 10 rokov a 400W...
:)):-D
Na jeho mieste si kupim novy zdroj a grafiku podla toho kolko do nej chce investovat.

http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place

Doporučuju přečíst, takovým jako ty to bude přínosné.

Typ zdroje se dá kouzelně zjistit tak, že otevřeš bočnici a podíváš se. Dokonce tam bývá napsaný i ten proud.

O pasivním zdroji nic nepsal, nauč se číst. Passive patří ke grafice.

Jasně, nejsou to tvoje peníze, tak ze zdroje uděláme noname, i když nevíme co to je, protože pro někoho s 10 let starým počítačem přece 2 litry za novej zdroj nic neznamená.

Nechci hrát nové hry....na to nemám ani čas. Jinak bych řešil nové PC, ale to má zatím čas. A hraju jen CS.1.6 a na to nepotřebuji herní dělo. Chci jen poradit jakou GK a adekvátní zdroj. Grafika muže být lepší, abych jí mohl použít v budoucnu do nového PC. Vím, že mám omezené možnosti, ale věřím, že se něco najde. :-)