Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak oživit SDHC?

Ahoj, mám mini SDHC kartu, která byla v systému Android zašifrována, ale telefon jsem resetoval (tovární reset). Od té doby už telefon kartu brát nechce. V PC ji vidím, ale zformátovat ji nelze. Co mi poradíte?

Ked ju ten mobil vedel zasifrovat, tak ju podobnym sposobom bude vediet aj resetnut a zasifrovat s inym klucom alebo heslom. V tom androide si to zasifroval jak presne cim presne? Nemyslim si ze to nastavuje security nejakymi specialnymi commandami, android pouziva IMHO len zakryptovany FS.
Skusil si uz oficialny sd card formatter? Najdes googlom.
Je pravdepodobnejsie ze ta karta zdochla. Alebo ti nefunguje PC citacka.
Vyplyva to aj z tohoto co tu ludia pisu: http://android.stackexchange.com/questions/20282/h ow-do-i-decrypt-files-on-my-sd-card-that-i-encrypt ed-using-the-settings