
Sapphire R9 290 TRI-X
Zdravím
Mám tuhle GPU a při větší zátěži nebo když více jede ventilátor tak chladič GPU hučí vím že je to normální u chladičů proto se chci zeptat co doporučítě jestli nějaky jiný chladič nebo se s tím dá něco dělat. díky
jo a ještě nějaky software kterým se dá řídit otáčky a kontrolovat teploty co doporučujete. něco málo mám.
tvl on ještě někdo kupuje ty retro krabice?... jinak souhlas Satyr & sambilionk.
"ty retro"
Vidím, že už máš za sebou x zkoušek a ladění airflow ve PC skříních a fyziku základní školy v malíku.
(nové cirkus krabice budou asi tvoje doména, to co zvládá nuceně x točáku, zvládne i "retro" komín efekt a to daleko elegantněji a levněji, navíc tišeji)
Tvoje mylná doměnka o potřebných X točácích, při použití zdroje dole toje kokotina první kategorie!! .. a cirkus krabice coto je? já snesu max 1-2 diodu na bedně.