BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Jestliže se tyhle dva prohlížeče chovají jak píšeš, tak se na to tvrzení, že "ostatni vse jde jak ma" dívám dost skepticky. O počítačích moc nevíš (netušíš, co je iexplore -extoff, pleteš si vizuálně s virtuálně)...
Stáhni si MBAM a spusť ho v nouzovém režimu PC. Všechno co najde, dej smazat.
V příkazovém řádku (CMD jako správce) spusť následující příkazy a pak sem přilož výpis.
Dekuji za radu..
Udelal jsem vse dle Tvych instrukci..Na prvni prikaz nic nevyskocilo na druhy tohle:
Caption=Nezapomen
Command=C:\Program Files\Nezapomen\nezapomen.exe
Description=Nezapomen
Location=HKU\S-1-5-21-392538002-3073952614-1412450 900-1000\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion \Run
Name=Nezapomen
SettingID=
User=Liberec\SERVIS
UserSID=S-1-5-21-392538002-3073952614-1412450900-1 000
Caption=DrvUpdater
Command=C:\Users\SERVIS\AppData\Roaming\DRPSu\DrvU pdater.exe
Description=DrvUpdater
Location=HKU\S-1-5-21-392538002-3073952614-1412450 900-1000\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion \Run
Name=DrvUpdater
SettingID=
User=Liberec\SERVIS
UserSID=S-1-5-21-392538002-3073952614-1412450900-1 000
Caption=Sidebar
Command=C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun
A omlouvam se,ne,zebych nevedel,resp.: se spletl vizualne s virtualnym,ale cetl jsem to rychle a spatne..proto i ma blba odpoved..Priznavam ale,ze iexplore-extoff nerusim co je..
Obavam se,ze problem mozna bude uplne nekde jinde..Pri zapnuti IE pise chybu nejakyho skriptu..Jestli to souvisi s Mozilou nevim..
Ten driver updater vyhoď (zakaž ho spouštět, nejlíp když to odinstaluješ).
To třetí je asi nějaké počasí nebo nějaká miniaplikace, to by asi nevadilo.
Podívej se taky do Plánovače úloh, jestli se tam něco podezřelého nevyskytuje.
Velké zpoždění u Firefoxu dělají doplňky (zvláště rozšíření) - Ctrl+Shift+A, zvláště, když je jich nainstalovaných hodně. Zkus je všechny dočasně vypnout (anebo Firefox spusť do nouzového režimu). To uděláš tak, že při spouštění Firefoxu přidržíš Shift (předtím musí být samozřejmě Firefox komplet ukončený - nesmí běžet ani v procesech).
Ten AdwCleaner ti nenašel vůbec nic? Dej sem log, najdeš ho na C:\AdwCleaner
Máš nainstalované všechny ovladače k noťasu? Nestahoval jsi je někde jinde, než na webu výrobce noťasu?
Ten updater jsem vyhodil uz davno a koukam,ze se tam nas*** opet...
Notas sice neni zadne delo,asi rok stary,ma 2jadro,4GB RAM,pro uzivatele,ktery ho pouziva,naprosto staci..
Dekuji za pomoc,docela me ta sunka vycerpala..
To je příkaz pro spuštění IE bez doplňků. Stiskneš klávesy Win+R, objeví se okno "Spustit", do něj napíšeš
(ta mezera před pomlčkou je důležitá) a stiskneš ENTER. Spustí se IE bez doplňků.
Ještě můžeš zkusit Firefox Portable - nemusí se instalovat, jen ho spustíš. Tak zjistíš, jestli je problém jen v prohlížeči nebo v systému.
znamej na kancelarskom PC pomohlo vypnutie "hardveroveho urychlovania"
Moznosti - Spresnenie - Pouzit hardverove urychlovanie (postup pre Mozillu)