Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash disk - nechápu

Zdravím, koupil jsem si Flash disk Corsair a chci si ho naformátovat pomocí progranu Format.exe (umí udělat secret area), nejde to...... Píše to že tam žádnej USB disk není.
Přitom na jiných flash discích (např. Jogr,Canyon) to funguje. Stejnej comp i USB. Dokážete to někdo vysvětlit?
Díky za radu Jirka H

Možná má někdo flašku, kde je od výrobce nějaký format.exe který udělá to tajné místo. Zkrátka tu flašku jakoby nakonfiguruje. Ty sis onen format.exe zkopíroval na úplně jinou flašku, kde to nebylo a ono to nejde.
Pokud je to tak, ani to velmi pravděpodobně nepůjde. Může tam být např. kontrola té flašky, jestli je to ta správná, nebo nějaká uživateli neviditelná část, kde jsou další soubůrky (např. s heslem). Pokud je to nějaký samostatný prográmek, mohlo by to jít.
Jednou jsem neco podobného u kámoše viděl. musel se té flašce poslušně přihlásit jménem a heslem, aby mu ukázala soubory.
Možná by se něco podobného dalo najít i free pro cokoli.

hp měl na to svoji utilitu "HP USB Disk Format.exe", nemůžu u sebe najít konkrétní link, tak googluj

gumídkové flashky corsair jsou znamenité, 2 kolegové teď měli problém že jim to malé soubory zapisovalo rychlostí asi 0.5kb/s.
když i po reklamaci dostali stejné zmetky, napotřetí už sáhli po jiné značce.