Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabé PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by se dalo něco dělat s mojí sestavou, abych rozjel Zaklínače 3 na nejnižší detaily tak kolem 45-55 fps. Teď mi to jede na 20-28 fps a to není zrovna hratelné. Moje sestava je procesor Phenom II X4 965 , grafická karta ATI Radeon HD 7770 , základní deska M3N78 , 6GB ram DDR2 , zdroj Fortron Black Power 550W. Říkal jsem si ,jestli by nestačilo vyměnit grafickou kartu tak za cca do 5000 Kč, ale právě nevím jestli to má vůbec nějaký význam. Předem děkuji za rady.

Ok budu o tom uvažovat. Ještě by mě zajímalo, kdybych potom třeba chtěl upgradovat celý pc, nebo spíše sestavit nový, jestli by tato grafická karta byla dostačující i do nějakého novějšího stroje třeba s nějakou novější i5 ?

Omlouvám se, že se cpu do cizího tématu. Ale řeším podobný problém a vzhledem k tomu, že mám i podobnou sestavu jako "Bucek", chtěl bych se zeptat, zda by i mi pomohla tato karta k spuštění této hry. Dík

Zdroj Fortron Bluestorm Bronze 500W
Základní deska Asus AM3 M4A79XTD EVO, AMD 790X, 4xDDR3
CPU AMD Phenom 955 X4 3,2GHz
DIMM Zeppelin Gold 6GB DDR3 1600MHz
VGA ATI Saphire HD 5850 1Gb