Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem progrm pro autoservis ?

zdravicko, naslo by se neco takoveho ? pridani novych zakazniku, spz, druh opravy, cena za opravu, moznost vlozit foto....(excel bohuzel eee)

jo a kdyby byl soft open source milionkrat diky ;-)

Ono se mi nejprve spustilo "Nastaveni" - hned první spuštění, tak jsem si prvně myslel jako, že je to "céle :-D, teprve po dalším ohledání, jsem byl nucen změněn názor (trošku mi překvapilo klikaní na tlačítko, při změně řazení v tabulce, místo na kliknutí na sloupec)