Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Athlon 1700+ na 1133MHz???

Mám další problém. Ještě než mi shořela má stará základní deska, tak mi procesor jel na 1466MHz tudíž na 1700+, ael teď co mám novou desku, tak mi procesor jede na 1133MHz a když zvětším FSB Clock na 133MHz a spusstím Windows, tak se mi po najetí do Win restartne PC. Koukal jsem do BIOSU a teplota je tam pokaždé max. 53 stupňů. Poradí mi někdo?

copak je to za desku ? Procesor je Palomino nebo thoroughebred ? Setkal jsem se s deskami, co umely 1700+ a 1800+ Palomina, a jakmile se tam dal CPU s jadrem Thoroughebred, neslapalo to. Mozna by se to dalo resit upgradem biosu. Vychazim z toho, ze tva "stara" deska a tva "nova" deska nejsou stejne.