Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak překódovat mp3 bez ztráty ID3 tagů?

Dobrý den, sháním nějaký pokud možno freeware nebo levný program, který mi umožní překodovat mou sbírku mp3 do nižších bitrate, a sice bez ztráty informací v ID3 tazích. Že přitom dojde ke ztrátě kvality, je mi jasné a nevadí mi to, mám to do mp3 přehrávače do auta.

Optimální by bylo, kdyby dokázal původní soubory přepsat novými, čímž bych mohl použít i původní m3u soubory. Nebo zreplikovat adresářovou strukturu původní sbírky.

Předem děkuji za tipy.

Tak se mi vás zželelo a zkusil jsem to v CDex. Zvládne to jak nic. V Settings si nastavte výstupní formát dle liba (u vás MP3), složku, kam se to bude ukládat a pak už jen v menu Convert použijete funkci Re-encode Compressed Audio File(s). Výsledkem jsou soubory stejného názvu vč. původních tagů. Pouze stačí přikopírovat playlist.